Надихнулася голлівудською зіркою: битва образів герцогині Сассекської vs Шерон Стоун

08.02.2019 11:41   Елена Степницкая
Надихнулася голлівудською зіркою: битва образів герцогині Сассекської vs Шерон Стоун

Розглядаючи вчорашній образ герцогині Сассекської на церемонії Endeavour Fund Awards нам згадалася голлівудська актриса Шерон Стоун.
37-річна герцогиня Меган одягла на церемонію вбрання, що складалося з білої сорочки і чорної максі-спідниці від Givenchy, зроблене воно було на замовлення. І в принципі сиділо на фігурі вагітної герцогині непогано, хоча деякі шанувальники Меган в Мережі і розкритикували цей образ.
А надихалася дружина принца Гаррі, схоже, образом голлівудської актриси Шерон Стоун, яка в білій сорочці свого чоловіка Філа Бронштейна і атласній максі-спідниці від Vera Wang приїхала на 70-ту церемонію вручення премій "Оскар". Тоді Стоун порушила дрес-код і її образ, звичайно ж, запам'ятався модним критикам та публіці на довгі роки. Запам'ятався, ймовірно, він і герцогині Сассекській.
Меган образ злегка обіграла, не стала розстібати так сильно сорочку, все-таки статус вже не дозволяє так відверто демонструвати своє декольте. Але загалом мала, як нам здається, чудовий вигляд. А що скажете ви?
ТСН

Источник

Динамика курса валют на 26.05.2019

Нефть Brent
$68.69
+1.35%

Лента новостей