Монро пройшлася по ''95 кварталу'' Зеленського

19.01.2019 11:18   Елена Степницкая
Монро пройшлася по ''95 кварталу'' Зеленського

Українська травесті-діва Монро висловилася про жарти сценаристів студії "Квартал 95", які раніше прозвучали на адресу співачки-трансгендеав Зіанджі (екс-Борис Апрель).
Раніше в одному з випусків гумористичного проекту "Кварталу" "Ліга сміху" учасники пожартували над Зіанджею, назвавши її "воно". Телеведуча і блогер заявила, що подібні жарти – недоречні, а рівень розвитку авторів – "десь на рівні п'ятикласників". Про це Монро розповіла під час прес-конференції для видання "КП в Україні".
"Ось таке почуття гумору у сценаристів "95 кварталу". Для них Зіанджа – "воно", вони так бачать цю ситуацію. Значить їхній рівень розвитку залишився десь на рівні п'ятикласників. Хоча, може це неправильно, бо раптом рівень розвитку п'ятикласників в якійсь сільській школі набагато вищий, ніж рівень жартів гумористів "Кварталу"? Примітив!" – вибухнула критикою травесті-діва.
Монро зазначила, що Зіанджі потрібно бути готовою до подібного, оскільки толерантності в Україні до трансгендерів майже не існує.
"Ці жарти для людей, у яких немає свого життя, немає своїх сформованих цінностей. Я не бачила сенсу що-небудь доводити, тому що це повторюється із року в рік. Не варто на це звертати увагу, потрібно сказати: "хлопці, ви вчинили бридко", – додала артист(ка).

Источник

Динамика курса валют на 06.07.2022

Нефть Brent
$102.77
-8.62%

Лента новостей