Молода тернополянка знялася у скандальному кліпі відомого російського гурту (відео)

08.06.2019 7:59   Елена Степницкая
Молода тернополянка знялася у скандальному кліпі відомого російського гурту (відео)

Нещодавно у мережі з'явився кліп російського гурту Ленінград на пісню "i_$uss". У відео - висміювання сучасної молоді, тусовки, наркотики, а також "Ісус у нічному клубі". Головну роль у кліпі виконала тернополянка Марія Стопник.
Це другий кліп Ленінграду, який вийшов після оголошення Сергієм Шнуровим про розпуск колективу. Режисером відео став Леонід Колосовський, який співпрацює із Потапом. За сюжетом дівчина приймає таблетку і зустрічає в нічному клубі хлопця, який схожий на Ісуса.
Творці кліпу підкреслили, що вони не хотіли образити чиїсь релігійні почуття. До слова пісня «i_ $ uss» – це не звична для групи рок-композиція, а танцювальний хаус-трек. Втім, на таке провокаційне відео відреагували в Росії.
Протоієрей РПЦ Всеволод Чаплін назвав блюзнірством новий кліп "Ленінграда" і закликав вірян терміново подати на музикантів до суду, повідомило радіо "Говорит Москва". Священик заявив, що не вірить у те, що автори не хотіли зачепити почуття вірян, оскільки в кліпі явно простежуються біблійні сюжети. "Тут поєднуються зображення Ісуса і зображення євхаристії з приниженими речами, з туалетною темою, темою наркотиків і блювоти. Звичайно, це блюзнірство. Я думаю, що потрібно переносити статтю про осквернення знаків світоглядної символіки і шанованих вірянами предметів до Кримінального кодексу, це набагато більш значуще, ніж адміністративна стаття про образу почуттів вірян. Людям обов'язково потрібно звертатися в поліцію і суди", - сказав Чаплін.
Зазначимо, Марія Стопник молода вокаліста, модель та актриса родом з Тернополя. Свого часу дівчина підкорила журі Х-фактору, а також виконала головну роль у повнометражному художньому фільмі «Серефима».

Источник

Динамика курса валют на 05.02.2023

Нефть Brent
$79.94
-2.79%

Лента новостей