Лікарі пояснили, навіщо потрібно їсти яйця кожен день

22.12.2018 12:09   Елена Степницкая
Лікарі пояснили, навіщо потрібно їсти яйця кожен день

Вчені з Американського товариства харчування оприлюднили попередні дані, отримані в ряді наукових досліджень і свідчать про користь деяких продуктів для здоров'я людини. Цією інформацією дослідники поділилися під час виступу на конференції Nutrition 2018
Згідно з новими даними, чудовий оздоровчий ефект дає вживання курячих яєць (що, зокрема, підтвердилося одним з експериментів за участю пацієнтів з ожирінням і зайвою вагою).
«Щоденне вживання яєць протягом 12 тижнів значно знижує ймовірність розвитку діабету, при цьому не змінюється рівень холестерину в крові», - констатували американські фахівці.
Крім цього, вчені отримали дані про те, що вживання ферментованих молочних продуктів з низьким вмістом жиру сприяє профілактиці колоректального раку у людей у віці від 54 років. Інше дослідження продемонструвало користь горіхів пеканів, які допомагають організму нормалізувати рівень цукру в крові і захищають людину від розвитку резистентності до інсуліну.
Також вчені повідомили про те, що підтвердили свої корисні властивості листові овочі і ягоди – їх вживання рекомендується для профілактики хвороби Паркінсона.

Источник

Динамика курса валют на 20.05.2022

Нефть Brent
$112.04
+2.62%

Лента новостей