Лукашенко подарував Путіну чотири мішки картоплі: з'явилося відео

30.12.2018 12:27   Елена Степницкая
Лукашенко подарував Путіну чотири мішки картоплі: з'явилося відео

Президент Білорусії Олександр Лукашенко подарував главі Росії Володимиру Путіну на честь Нового року чотири мішки картоплі.
Про це повідомила прес-секретар білоруського політика Наталя Ейсмонт в ефірі телеканалу "Білорусь 1", зазначивши, що це було прохання особисто Путіна, який раніше замовляв у Лукашенка сало.
"Картопля, наскільки я знаю, була на спецзамовлення, тому що коли-то, напевно, в напівжарт, Олександр Григорович запитав у Володимира Володимировича, що б ще йому хотілося отримати від президента Білорусі, від нашої всієї країни, і відповідь пролунала саме так: ну що ще можна попросити з Білорусі? Картоплю і сало. Ну, за нами не заіржавіє. Ми привезли чотири мішки цієї картоплі", — розповіла Ейсмонт.
Вона додала, що Лукашенко подарував Путіну чотири мішки картоплі різних сортів: для смаження, для дерунів, для пюре, а також для запікання і відварювання.

«Какая-то для жарки, какая-то для драников, какая-то для пюре, там все было подписано»: Лукашенко подарил Путину белорусское сало и четыре мешка картошки pic.twitter.com/692t6UPN9u

— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) December 29, 2018

Источник

Динамика курса валют на 21.05.2022

Нефть Brent
$112.55
+0.45%

Лента новостей