Кличко показав, як виглядає Київський зоопарк під час реконструкції (відео)

17.08.2019 3:00   Елена Степницкая
Кличко показав, як виглядає Київський зоопарк під час реконструкції (відео)

Мер Києва Віталій Кличко показав, як ведуться роботи по реконструкції Київського зоопарку.
За його словами, незабаром будівельники закінчать новий вхід з підземним океанаріумом. Вони також встановлюють універсальний вольєр для тварин і птахів і приматник.
Новий вхід в зоопарк розташується на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної.
Там уже встановили скульптуру Жирафа висотою 15 метрів. Крім того, на площі перед входом встановлять скульптури Леви і Зубр.
Потрапити в зоопарк через новий вхід можна буде вже у вересні. Будівництво універсального вольєра планують завершити до кінця року. Приматник відкриють влітку 2020 року.

.

Друзі! Скоро столичний зоопарк постане перед гостями в оновленому форматі. Роботи з реконструкції зоопарку тривають. Відвідувачі вже могли оцінити оновлені озера біля входу з боку проспекту Перемоги, місток між озерами та альтанку над водою, павільйон для пеліканів, оглядовий амфітеатр. Наразі будівельники працюють, аби невдовзі презентувати гостям зоопарку новий вхід, з підземним океанаріумом поруч, зводять універсальний вольєр для тварин і птахів та приматник. Новий вхід, до речі, буде на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної. Уже встановили скульптуру «Жирафа» заввишки 15 метрів, яку добре видно з проспекту Перемоги. Будуть на площі перед новим входом і відомі скульптури "Зубр" та "Леви" - замість старих виготовляють нових звірів. Потрапити у зоопарк через новий вхід можна буде вже в вересні. Будівництво універсального вольєру плануємо завершити до кінця цього року. А приматник - влітку наступного. Ми хочемо оновити формат зоопарку – створити максимально наближені до природніх умови утримання для тварин. Щоб у столичному зоопарку не було кліток, а був відкритий простір. Для цього використовуємо досвід наших європейських колег з Німеччини, Франції, Швейцарії. Переконаний, київський зоопарк повинен стати одним з найкращих зоопарків Європи!

Опубликовано Кличко - мер Пятница, 16 августа 2019 г.

Источник

Динамика курса валют на 03.08.2020

Нефть Brent
$43.30
+0.83%

Лента новостей