Катя Осадча показала інтимні фото з Горбуновим у його день народження: "Буде, що розповісти онукам"

24.08.2019 12:30   Елена Степницкая
Катя Осадча показала інтимні фото з Горбуновим у його день народження:

Відома українська телеведуча Катя Осадча не перестає дивувати шанувальників яскравими образами. Телезірка часто радує фоловерів новими знімками на своїй сторінці в Instagram, але цей став винятком. Телеведуча опублікувала яскраву фотопрезентацію, а в підписі до неї привітала коханого чоловіка з Днем народження.
Так, у ролику, який Катя, ймовірно, монтувала сама, можна побачити дуже особисті і навіть інтимні фото з Юрієм Горбуновим, на яких щаслива парочка. А у підписі до відео Осадча написала ніжні слова привітань.
"Вже п'ять років 24 серпня для мене свято подвійне. @gorbunovyuriy нам ніколи не нудно, нам добре разом працювати, подорожувати, або просто дивитися кіно вдома. Ми вже встигли облетіти пів світу і нам точно буде, що розповісти онукам. Спасибі тобі, що я зустріла чоловіка з найкращим у світі характером і почуттям гумору, яке рятує в будь-якій ситуації. Юрій, з Днем народження. Все інше, особисто".

View this post on Instagram

Вже п‘ять років 24 серпня для мене свято подвійне. @gorbunovyuriy нам ніколи не сумно, нам гарно працювати разом, подорожувати, чи просто дивитися кіно вдома. Ми вже встигли облетіти пів світу і нам точно буде, що розповісти онукам :) дякую тобі, що я зустріла чоловіка з найкращим в світі характером і почуттям гумору, яке рятує в будь-якій ситуації. Юрко, з Днем народження. Все решта, особисто :) 💜

A post shared by Katya Osadcha (@kosadcha) on

Источник

Динамика курса валют на 11.08.2020

Нефть Brent
$44.99
+1.31%

Лента новостей