Кабмін схвалив старт виплати субсидій з березня

06.02.2019 15:24   Елена Степницкая
Кабмін схвалив старт виплати субсидій з березня

Кабінет Міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.
“Встановити, що пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг надаються з урахуванням договорів… рішення набуває чинності з дня публікації і застосовується з 1 лютого 2019 року”, – сказано у документі.
Прийнятим рішенням пропонується з березня 2019 року впровадити механізм надання житлових субсидій населенню у готівковій формі.
В середині січня міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що українці вже з березня отримуватимуть житлові субсидії готівкою.
“Це робиться для того, щоб до травня розуміти, який механізм є більш ефективним. Безготівковий механізм ми запустили з 1 січня, а тепер опрацьовуємо готівковий – в експериментальному порядку всім видати гроші і подивитися, як це буде працювати”, – пояснив він.
Пізніше він заявив, що субсидія буде виплачуватися одночасно з пенсією.
“Субсидія у результаті всіх цих змін стає соціальною виплатою. Вона виплачуватиметься місяць в місяць, день в день. Таким чином, з 1 березня період виплати синхронізується з періодом виплати пенсій і, відповідно, люди будуть отримувати ці кошти одночасно з пенсією”, – заявив міністр.

Источник

Динамика курса валют на 21.05.2019

Нефть Brent
$71.97
-0.33%

Лента новостей