ЗМІ обговорюють неймовірну аномалію, зняту на відео з вікна літака

07.11.2018 23:21   Елена Степницкая
ЗМІ обговорюють неймовірну аномалію, зняту на відео з вікна літака

Неймовірна небесна аномалія потрапила на відео в США, зокрема, була відображена з авіалайнера, який прямував рейсом Чикаго-Нью-Йорк.
Один з пасажирів літака помітив щось неймовірне в повітряному просторі і зняв небесне утворення у вигляді гігантського кільця на мобільний пристрій.
Інцидент стався 29 жовтня, коли літній чоловік дивився в ілюмінатор, насолоджуючись небесною безтурботністю. Автор загадкового матеріалу побажав залишитися анонімним і зізнався, що сильно злякався, зіткнувшись з дивним виникненням.
Пенсіонер також додав, що його внучка, яка перебувала в той момент вдома, спробувала пояснити явище. При цьому дідусь не зміг прислати їй примітне відео, через те, що його телефон був занадто старим, і просто описав побачене словами.
Дівчина, трохи розбирається в подібних загадках, поспішила припустити, що в кадр попала «просторова тріщина», яку можна назвати і проходом в інші світи. У даний момент відео обговорюється дослідниками, які не примітили ніяких ознак підробки. За припущеннями уфологів, з передбачуваного отвору в часі могли вилітати космічні кораблі прибульців

Источник

Динамика курса валют на 15.04.2021

Нефть Brent
$66.58
+4.37%

Лента новостей