Зеленский копия Добдкина: в сети активно обсуждают странное поведение президента

08.07.2019 14:35   Елена Степницкая
Зеленский копия Добдкина: в сети активно обсуждают странное поведение президента

Користувачі соцмереж були сильно схвильовані, помітивши дивну поведінку президента. На кадрах видно, що глава держави поводиться дуже дивно.
При цьому автор відео навіть назвав ролик «Зеленський зіграв Добкіна-молодшого». Три роки тому Дмитро Добкін, український депутат, дуже дивно поводився в залі Верховної Ради, і тоді цей ролик буквально підірвав мережу. Користувачі знайшли схожість в поведінці Зеленського і Добкіна. Причому Добкіна звинувачували у вживанні заборонених препаратів, хоча сам депутат все заперечував. Що стосується Зеленського, то під час наради він весь час дивився на всі боки, пив воду, міняв вираз обличчя. Думки українців розділилися. Хтось впевнений, що глава держави прийняв якийсь сильнодіючий препарат перед нарадою, можливо, за медичними показаннями.
Інші користувачі впевнені в тому, що президент просто не виспався і сильно втомився. Відео подивилися вже близько 200 тисяч користувачів і залишили сотні коментарів. Багато українців написали, що автор грамотно зробив нарізку, щоб підставити Зеленського, але насправді, якщо побачити повний ролик, то нічого дивного в поведінці президента ніхто б не помітив.

Источник

Динамика курса валют на 26.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей