Журналіст розвінчав вигадку про ''п'яного Порошенка'' (відео)

08.01.2019 14:59   Елена Степницкая
Журналіст розвінчав вигадку про ''п'яного Порошенка'' (відео)

Український журналіст Юрій Бутусов розгромив міф про "п'яного" президента України Петра Порошенка, який раніше розігнали у мережі російські пропагандисти.
Йдеться про фото із заходу в Нових Петрівцях 4 квітня 2015-го року, де проходила демонстрація нових зразків військової техніки, які закупила Нацгвардія. На ньому у глави держави занадто червоне обличчя і натягнутий наперед головний убір.
Як з'ясувалося, такий зовнішній вигляд був викликаний неприємним інцидентом.
"Коли президенту показували снайперську гвинтівку калібру 12,7 мм, яка була встановлена для стрільби на верстат, щоб було зручно стріляти стоячи, Порошенку запропонували вистрілити", – пояснив Бутусов.
Водночас ніхто із присутніх військових чиновників не попередив главу держави про потужну віддачу.
"На жаль, цю інформацію президент отримав безпосередньо сам, емпіричним шляхом. Після пострілу. І отримав сильний удар в око, занадто близько притулившись до оптичного прицілу! Генерали, як кошенята, одразу сором'язливо притихли", – розповів журналіст.
Зазначається, що, незважаючи на цей інцидент, Порошенко не поїхав і все одно вийшов до преси.
"Він був злий, йому було боляче, але безглуздих нацгвардійців і безглузду охорону, які не в змозі виявилися підказати президенту правила поводження зі зброєю, він не вичитував, їм усе зійшло з рук. А тоді президент натягнув на праве око кепку, і виголосив цілком чітку промову. Сп'яніння не було, можна оцінити Порошенка після отриманого удару", – підкреслив Бутусов.
Він також продемонстрував відео, на якому видно, що президент цілком адекватно проводить спілкування із представниками ЗМІ.

Источник

Динамика курса валют на 07.07.2022

Нефть Brent
$100.69
-2.07%

Лента новостей