Журналіст висміяв дружину Порошенка за здачу крові

28.07.2019 14:22   Елена Степницкая
Журналіст висміяв дружину Порошенка за здачу крові

Дружина Петра Порошенка прийшла здавати кров в супроводі фотографа і двох дочок, які театрально тримали Марину за руку під час процедури, а фотограф знімав всю цю подію з різних ракурсів.
Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Олександр Волков. За його словами, доньки колишнього гаранта спеціально прилетіли з Лондона, щоб взяти участь у цій постановці.
«Я звичайно перепрошую, але це сімейка єба*тих театралів. Просто я багато разів проходив процедуру плазмоферезу, в ході якої беруть 800 мілілітрів крові - це вдвічі більше, ніж беруть у донорів. Це не чинило жодного впливу на організм, абсолютно ніяк не відчувалося і, коли я уявив, що я взяв би з собою на процедуру якихось родичів, які тримали б мене за руку - це викликало у мене напад гомеричного сміху», - пише журналіст.
Він зазначив, що це вже справжня комедія, і це сімейство абсолютно не розуміє, як смішно воно виглядає з боку. Волков цікавиться, бере з собою дочок Марина Порошенко, коли йде здавати кров з пальця, адже це неймовірно складна і небезпечна процедура.Источник

Динамика курса валют на 28.11.2023

Нефть Brent
$79.98
-0.75%

Лента новостей