Дружина Януковича має в Криму продуктовий бізнес і триповерхову віллу

29.01.2020 5:47   Елена Степницкая
Дружина Януковича має в Криму продуктовий бізнес і триповерхову віллу

Дружина президента-втікача Віктора Януковича Людмила влаштувалася в анексованому Криму і має вельми успішний продуктовий бізнес. Їй належить мережа продуктових магазинів «Меркурій», яка була створена через посередників із використанням сірих схем.
Бізнес успішний, адже в магазинах «Меркурій» можна придбати заборонені для ввезення на територію РФ продукти. Зокрема, на прилавках представлені французькі сири і різноманітні іспанські м’ясні делікатеси, пише «Радіо Свобода».
Проживає дружина Януковича у розкішній триповерховій віллі, розташованій в курортному місті Відрадне на березі Чорного моря. Площа ділянки становить 1,2 га і включає власний гальковий пляж. На території також розташовані котеджі для відпочинку, будиночки для слуг, тенісний корт, басейн та інші господарські споруди. Площа вілли складає 2345 кв. м.
Дану земельну ділянку в 2003 році присвоїв собі прем'єр-міністр Янукович, відібравши її у Кримського науково-дослідного інституту виноградарства і виноробства «Магарач». У 2004 році була побудована вілла.
За оцінками експертів, вартість вілли з ділянкою оцінюється у 25 млн дол. Офіційно ділянкою володіє фірма, на яку має вплив старший син Януковича Олександр, а також екс-міністр оборони України Павло Лебедєв.
Ділянка з віллою огороджена високим парканом, а всі підходи і під’їзди до неї перекриті залізними воротами.

Источник

Динамика курса валют на 21.06.2024

Нефть Brent
$85.33
+3.18%

Лента новостей