Дарвін був правий: в Україні живе мавпа, яка дуже схожа на людину

30.03.2019 6:00   Елена Степницкая
Дарвін був правий: в Україні живе мавпа, яка дуже схожа на людину

Під Запоріжжям живе шимпанзе, яке своїми звичками надзвичайно схоже на людину.
Відповідне відео з’явилося на сторінці бердянського зоопарку “Сафарі” у соціальній мережі Fecebook.
Так, працівники зоопарку на відео зняли надзвичайно цікаву мавпу, яка поводилася, як людина. Шимпанзе зацікавилася пляшкою з водою, а після осушило її до дна.
Люди давно помітили цікаві звички шимпанзе. Вони впізнають себе в дзеркалі, можуть позіхати, якщо побачать позіхає людини, вміло відкривають пляшки та інше.
Багато видів тварин демонструють різні варіанти поведінки, які характерні лише для специфічних популяцій. Але в цьому плані шимпанзе демонструють особливі успіхи. Це стосується комунікаційних навичок, терморегуляції, добування їжі.
Ще один супер пес підкорив користувачів соцмереж. У цього лабрадора є всі шанси стати найпопулярнішим мемом. У топ Reddit вийшов пост з потенційно мемною собакою. Автор фотографії з нікнеймом shampoobeer написав, що його бос привела на роботу свою собаку на прізвисько Меддокс і спробувала замінити їм співробітника.
На трьох фотографіях пес говорить по телефону. Однак, судячи з усього, лабрадор не в захваті від того, що йому відповідають на тому кінці дроту. Користувачі Reddit не змогли пройти повз пса на роботі. Вони почали фантазувати на тему того, кому собака дзвонить і що чує з трубки, що так сильно її розчаровує.

🍀🍀#Шимпанзе во многом похожи на нас. Кто знает, быть может Дарвин был прав. 🍀🍀😊

Опубликовано Бердянский зоопарк "Сафари" Воскресенье, 24 марта 2019 г.

Источник

Динамика курса валют на 03.12.2021

Нефть Brent
$69.67
+1.15%

Лента новостей