В Італії придумали, як змусити населення дістати гроші "з-під матраца"

14.06.2019 23:39   Елена Степницкая
В Італії придумали, як змусити населення дістати гроші

Глава МВС Італії Маттео Сальвіні запропонував амністувати італійців, які ховають мільярди незадекларованих євро в банківських депозитних скриньках, якщо вони заплатять 15% податку на готівку.
Описуючи цей крок як угоду про “фіскальне перемир’я” для італійців, які сховали гроші, віце-прем’єр заявив, що “держава отримає мільярди, які вона може реінвестувати для зростання”.
Вважається, що італійці зберігають близько 200 мільярдів євро в 1,5 мільйонів банківських скриньках, ці гроші часто є результатом незаявлених доходів.
Попередній лівоцентристський уряд Італії також розглядав питання про амністію в обмін на одноразовий платіж, але відмовився від ідеї, вважаючи, що рішення рівнозначне відмиванню грошей державою.
Величезна кількість грошей, що зберігаються в банківських скриньках, стимулювала появу грабіжників банків, які називаються “кассеттарі”, які спеціалізуються на розкритті скриньок. У жовтні банда “кассеттарі” увірвалася в банк в районі північного Риму, де живуть юристи, лікарі та банкіри, і провела вихідні, свердлячи десятки скриньок.

Источник

Динамика курса валют на 06.02.2023

Нефть Brent
$79.94
-2.79%

Лента новостей