В Україні зміниться процедура видачі паспортів

11.02.2020 7:38   Елена Степницкая
В Україні зміниться процедура видачі паспортів

Українцям анонсували нововведення, яке стосується паспортів. Так, з 2020 року видача паспортів відбуватиметься абсолютно по-новому. Тепер отримання державного документа та ідентифікаційного коду стане значно простішим. Зараз - це дві окремі процедури, передає "Міністерство цифровий трансформації України".
Тепер підліткам та їх батькам не потрібно буде двічі збирати документи. А про оптимізацію процесу трансформації послуги думали давно.
Українцям повідомили, що нова послуга ID-14 стартує вже в цьому році. Відтепер 14-річні громадяни України отримуватимуть паспорт та ідентифікаційний код одночасно. Для цього потрібно особисто звернутися в територіальний підрозділ Державної міграційної служби або в Центр надання адміністративних послуг за місцем проживання.
В Україні зміниться процедура видачі паспортівПослугу варто оформити не пізніше ніж через місяць після досягнення 14 років. ID-карту можна буде отримати протягом 20 робочих днів (для усіх, хто отримує паспорт громадянина України вперше - безкоштовно).
Також важливим плюсом є те, що можна не отримувати окремий папірець з ідентифікаційним кодом і не оббивати пороги зайвий раз, тим більше підліткам це ні до чого.

Источник

Динамика курса валют на 25.02.2020

Нефть Brent
$56.30
-3.91%

Лента новостей