В сети смеются над курьезом с названием блога главы Кабмина "Чашка премьера"

23.09.2019 21:35   Елена Степницкая
В сети смеются над курьезом с названием блога главы Кабмина

Премьер-министр Украины Алексей Гончарук начал вести собственный видеоблог, который назвал «Чашкой премьера».
Первый выпуск глава Кабмина опубликовал на своей официальной странице в Facebook.
- Каждое воскресенье я буду записывать небольшое видео, где буду рассказывать обо всем, что произошло за неделю. И бонус - буду отвечать на ваши комментарии у меня на страницах, - пишет Гончарук.
На видео премьер расположился в мягком кресле, рядом с ним стопка с бумагами и калькулятор. В первом выпуске Гончарук порассуждал о подготовке к отопительному сезону и рассказал про закон о кассовых аппаратах.
Для большего сближения с народом Гончарук ответил на вопросы пользователей в соцсетях и признался, что является футбольным болельщиком.

#ЧашкаПремєра

Друзі, поки ще маю годинку до кінця цього складного та насиченого тижня, хочу показати свій перший в житті влог #Чашка Прем‘єра. Знаю, що пізно, але прем‘єрський графік інколи вносить корективи навіть і в фейсбучні алгоритми:) Щонеділі я буду записувати невелички відео, де буду розказувати про все, що відбулось за тиждень. І бонус — буду відповідати на ваші коментарі у мене на сторінках. Тож — пілотний випуск Чашки Прем‘єра. Далі буде🚀 P.S. Залишаю посилання на свої сторінки: twitter.com/PMHoncharuk Intagram.com/pm_honcharuk P.S. Основна мета цього блогу — давати оперативну відповідь на всі незрозумілі та складні питання. Відкритість виконавчої влади — те, чого завжди бракувало в Україні. Це не значить, що Чашка Прем'єра буде замінювати спілкування з журналістами. В моєму графіку є так само час і на медіа. Тим паче, що брифінги після засідань Уряду для ЗМІ щосереди вже стають нашою доброю новою традицією! Працюємо! #УрядТехнократів

Опубліковано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Неділя, 22 вересня 2019 р.

hyser

Источник

Динамика курса валют на 02.04.2023

Нефть Brent
$79.77
+0.63%

Лента новостей