В Росії висунули дивну вимогу Порошенку, в мережі сміються

01.05.2019 18:41   Елена Степницкая
В Росії висунули дивну вимогу Порошенку, в мережі сміються

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова висунула дивну вимогу Петру Порошенку, яка розсмішила мережу.
Про це повідомляється в Facebook Захарової.
“Кандидат у президенти України Петро Порошенко заявив, що його опонентом є президент Росії Володимир Путін, а не хто-небудь інший. Плакати, слогани і виступи ми всі пам’ятаємо”, -пише Захарова.
Вона згадала, що Порошенко програв вибори в Україні.
“Виходить, що програв їх не кому-небудь, а президенту Росії Володимиру Путіну. Ну, все, Петро Олексійович, тепер підкоряйтесь волі того, з ким, за Вашими ж словами, Ви змагалися і кому Ви, за Вашою ж логікою, програли”, – заявила Захарова.
“А зараз Ви відверто брешете в своєму прагненні надати хайп своїм словам. Ви особисто бачили що Порошенко захлинувся? Не треба брехати нагло і безцеремонно. Якщо раніше Ви шахраювали і підтасовували факти зомбуючи росіян то зараз. Ви переступили всі мислимі межі! Вам повинно бути соромно так поводитися тим більше на посаді де Ви уявляєте країну. І на жаль мене в тому числі “,” Марія, у вас Україна головного мозку в термінальній стадії. Займіться чимось корисним. Розкажіть світу про зустріч двох демократично обраних лідерів біля бронепоїзда. Про китайське море, священний Байкал. Це ж цікаво. А у вас вранці і ввечері суцільна Україна “, – пишуть в мережі.

Источник

Динамика курса валют на 23.04.2021

Нефть Brent
$65.40
+0.12%

Лента новостей