В Киеве патрульные спасли окровавленную женщину от самой себя

08.12.2019 3:57   Елена Степницкая
В Киеве патрульные спасли окровавленную женщину от самой себя

Патрульные полицейские в Киеве спасли жизнь женщины, которая прямо на остановке общественного транспорта решила ударить себя ножом в живот. Об этом сообщает пресс-служба Патрульной полиции Киева.
Около 5 часов утра 6 декабря в полицию поступило сообщение от медиков, которые первыми прибыли по вызову и пытались помочь неизвестной. Женщина не подпускала врачей к себе, угрожая завершить задуманное.
Когда прибыли правоохранители, ситуация повторилась, однако патрульные решили действовать хитростью.
Полицейский Роман Жуковский подобрал шапку женщины, которую та обронила неподалеку, и предложил надеть, ссылаясь на холод. Едва лишь она позволила ему приблизиться к себе, Роман быстро вырвал нож из ее рук. После этого женщину передали медикам.
Пресс-служба полиции также опубликовала оперативное видео с места происшествия.

Професійні дії патрульних допомогли зберегти ще одне життя "Закривавлена жінка приставила собі ножа до живота й хоче скоїти самогубство", – такий виклик надійшов сьогодні, близько 5-ї ранку, від працівників швидкої допомоги. Зі слів медиків, вони не могли підійти до жінки ближче, щоб надати належну допомогу, адже вона тримала ножа біля живота й погрожувала себе порізати. За декілька хвилин патрульні прибули на місце події, але жінка і їх не підпускала до себе ближче чим на декілька метрів. Щоразу, як поліцейські намагались підійти ближче, вона все більше нервувала й попереджала, що якщо хто наблизиться в її сторону, то вона завершить свій план — скоїть самогубство. У жінки була кровотеча, їй потрібна була термінова допомога. Часу на зволікання не було, тому патрульний Роман Жуковський швидко придумав спосіб, як відволікти її увагу та підійти ближче. Він помітив, що жінці було холодно, а її шапка лежала неподалік на тротуарі. Підібравши шапку, він запропонував жінці її одягнути, але вона не захотіла відпускати ніж. Тоді інспектор запропонував їй свою допомогу і, скоротивши відстань, ривком вирвав ніж з її рук. Жінку відразу передали медиками для надання екстреної допомоги. Пишаємось нашими колегами, та дякуємо Олександру Крошко та Роману Жуковському за ще одне врятоване життя. Відео: https://youtu.be/PNF6dKMPQZI #Kyivpatrol _____ Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol

Опубліковано Патрульна поліція Києва Пʼятниця, 6 грудня 2019 р.

Источник

Динамика курса валют на 20.04.2024

Нефть Brent
$87.11
-3.34%

Лента новостей