В Житомире после скандала уволили святого Николая

25.12.2018 23:03   Елена Степницкая
В Житомире после скандала уволили святого Николая

После скандала в Житомире заменили исполнителя роли святого Николая на Рождественской ярмарке.
Об этом сообщила глава управления культуры Житомирского городского совета Нина Рябенко на Facebook-странице органа.
"После неприемлемой ситуации, сложившейся в воскресенье, мы решили, что работать в домике Святого Николая Руслан Мороз не будет. Мы уже нашли другого актера на роль святого Николая", – сообщила Рябенко.
Ранее член исполнительного комитета Житомирского городского совета Вера Гринишина в Facebook заявила о конфликте, который произошел у нее с Морозом в Домике Святого Николая.
"23 декабря мы с семьей были на Рождественской ярмарке и я увидела, что в резиденции Святым Николаем работает известный в городе сторонник "русского мира" Руслан Мороз. Напоминаю, что Мороз является членом нескольких пророссийских организаций в городе, в частности – пресс-секретарем "Русского содружества". Также Мороз активно защищает сепаратиста Муравицкого, которого судят в Житомире за государственную измену", – написала Гринишина.
На ее вопрос о том, кто принял решение, чтобы он выполнял роль Святого Николая, "Мороз отреагировал агрессивно и откровенно неадекватно".
"Он начал меня толкать и пинать. После этого Мороз заблокировал выход из домика и не выпускал меня с дочерью. Свидетелем этого была заместитель начальника управления культуры городского совета Наталья Марчук, которая тоже не могла возможности выйти из домика", – написала член исполкома горсовета.
Гринишина добавила, что написала заявление в полицию из-за этого инцидента.

Хочу прокоментувати інформацію щодо інциденту у будиночку Святого Миколая. Вчора, 23 грудня ми з родиною були на Різдвяному ярмарку і я побачила, що в резиденції Святим Миколаєм працює відомий у місті прихильник руского міра Руслан Мороз. Нагадую, що Мороз є членом кількох проросійських організацій у місті, зокрема – прес-секретарем “Русского содружества”. Також Мороз активно захищає сепаратиста Муравицького, якого судять у Житомирі за державну зраду. Мене це здивувало і я вирішила поцікавитись хто прийняв рішення, що під виглядом традиційного українського різдвяного святого з дітьми спілкується відвертий сепаратист. На моє запитання “Хто прийняв таке рішення?” Мороз відреагував агресивно і відверто неадекватно. Я не цитуватиму весь цей потік бруду і образ на свою адресу та адресу моєї доньки. У відео можете побачити все і скласти свою оцінку. Він почав мене штовхати і штурхати. Після цього Мороз заблокував вихід із будиночка і не випускав мене із дочкою. Свідком цього була заступник начальника управління культури міської ради Наталія Марчук, яка теж не могла змоги вийти із будиночка. З цього приводу я написала заяву у поліцію. Я вимагаю від Житомирської міської ради дати оцінку такій “роботі” Святого Миколая та звільнити Мороза. Мені не зрозуміло, чим керувались, коли його наймали на роботу, на мою думку він ідеологічно та психологічно не може її виконувати. З дітьми повинна працювати людина із проукраїнськими цінностями. Також очікую на реакцію правоохоронців на інцидент. Якщо ми хочемо виграти гібридну культурну війну з Росією, ми повинні почати із очищення власного міста.

تم النشر بواسطة ‏‎Vera Grynyshyna‎‏ في الاثنين، ٢٤ ديسمبر ٢٠١٨

Источник

Динамика курса валют на 16.05.2022

Нефть Brent
$111.55
+3.68%

Лента новостей