В Днепре произошла масштабная авария на энергоблоке (видео)

05.08.2019 15:57   Елена Степницкая
В Днепре произошла масштабная авария на энергоблоке (видео)

В Днепре на Приднепровской тепло-электростанции (ТЭС) произошло технологическое нарушение. Из-за этого горожане могли видеть в небе над ТЭС клубы черного дыма. Об этом сообщает Информатор.
Как заявили в пресс-службе ДТЭК Приднепровской ТЭС выброс дымовых газов и пара на энергоблоке №10 произошел из-за повреждения трубы в верхней части котла. Инцидент случился около 9 утра. До 13:00 нештатная ситуация была устранена.
В холдинге энергетической отрасли утверждают, что выброс был непродолжительным - 1,5-2 минуты. В это же время жители Днепра говорят, что авария продолжалась до 10 минут.
Напомним, что недавно в Запорожье произошла утечка токсичного тетрахлорида титана. На Запорожский титано-магниевый завод 28 июля для ликвидации утечки и минимизации ее последствий прибыли 45 спасателей и 10 единиц основной и специальной техники. Как установили специалисты, утечка ядовитого химического соединения произошла из-за протекания передаточного бака.

Аварія 5 серпня 2019 року на ДТЕК Придніпровській ТЕС

Увага! Аварія на ДТЭК Приднепровская ТЭС! Сьогодні зранку (5 серпня 2019 року) близько 8:50 на Придніпровській ТЕС був запущений у роботу 10 або 11 енергоблок (дим виходить в одну трубу) і о 8:56 небо вкрилося густим чорним димом. Дим густо йшов зі ВСІЄЇ БУДІВЛІ, в якій розташовані робочі енергоблоки станції та рубки їх керування. Візуально аварія продовжувалась до 10 хвилин, проте викиди були дуже активними та безперечно небезпечними! Чи повідомила про надзвичайну ситуацію містян станція? Чи попередила про небезпеку здоров`ю? Чи проінформувала органи місцевого самоврядування про аварію, аби ті повідомили громаді? Жодного (!) повідомлення, ані офіційного, ані будь-якого іншого ми не знайшли. Пост на межі санітарно-захисної зони, який належить ТЕС, не передає дані з 30.05.2019 року (https://ecoinfo.pro/site/any_points…). Оперативне інформування у випадках аварій могло б убезпечувати громаду від негативного впливу токсичного забруднення, бо ми живемо в промисловому місті, де виробничі потужності підприємств зношені вщент, і постійно знаходимось у зоні ризику. На жаль, констатуємо, що поки можемо розраховувати лише на власні сили. Дивіться камери спостереження на нашому сайті https://www.savednipro.org/pridniprovska-tes-online/, підписуйтесь на Saveecobot та у разі аварій – зачиняйте вікна, вмикайте зволожувачі повітря, робіть вологе прибирання і, без необхідності, протягом декількох годин не виходьте на вулицю.

Опубликовано Save Dnipro Понедельник, 5 августа 2019 г.

Источник

Динамика курса валют на 30.05.2020

Нефть Brent
$35.33
+0.11%

Лента новостей