В армію з військкоматів за рік направили 27 тис. контрактників

22.12.2018 2:05   Елена Степницкая
В армію з військкоматів за рік направили 27 тис. контрактників

За 2018 рік військкоматами були направлені до навчальних центрів і безпосередньо до військових частин ЗСУ майже 27 тисяч контрактників.
У 2018 році військовими комісаріатами України до навчальних центрів та безпосередньо до військових частин Збройних Сил України було направлено майже 27 тисяч охочих служити за контрактом. Про це в п'ятницю, 21 грудня, повідомляє прес-служба Сухопутних військ ЗСУ.
"Протягом 2018 року військовими комісаріатами України направлені до навчальних центрів і безпосередньо у військові частини Збройних Сил України майже 27 тисяч кандидатів на військову службу за контрактом, які пройшли відбір і відповідають вимогам проходження військової служби", - йдеться в повідомленні.
Зазначено, що переважна більшість кандидатів на військову службу за контрактом - майже 20 тис. осіб були направлені для укладення контрактів безпосередньо у військові частини. Мова йде про військовозобов'язаних, які включені в оперативний резерв першої черги і мають досвід бойових дій на сході України і були звільнені з військової служби не більше року тому.
Решту громадян, за даними відомства, направили до навчальних центрів, де вони уклали перші контракти про проходження військової служби у Збройних Силах України.
За інформацією прес-служби, переважна більшість кандидатів на військову службу за контрактом (близько 90%) вирішили служити в бойових частинах сухопутної компоненти ВСУ. У свою чергу жінкам, які вирішили служити за контрактом, були запропоновані посади в бойових військових частинах, мобільних госпіталях і окремих санітарних ротах.
Як зазначається, у 2019 році очікується підвищення соціальних стандартів для військовослужбовців ЗСУ. Зокрема, підвищення рівня грошового забезпечення та забезпечення житлом у гуртожитках нового типу.

Источник

Динамика курса валют на 20.05.2022

Нефть Brent
$112.04
+2.62%

Лента новостей