Відома українська співачка розповіла, як ледь не втратила дитину

05.11.2019 5:57   Елена Степницкая
Відома українська співачка розповіла, як ледь не втратила дитину

Екс-учасниця гурту “ВІА Гра” Міша Романова, яка нещодавно представила mood video на пісню “Зачем”, розповіла, як ледь не втратила дитину. Співачка перенесла операцію зі збільшення грудей, ще не знаючи про свою вагітність.
Гаряче тріо Міша Романова покинула через вагітність. Артистка народила здорового сина, якого ще не показувала на публіці. Зараз Міша зізнається, що на перших місяцях вагітності ледь не втратила дитину.
“Так сталося, що я зважилася на операцію, маммопластику, коли ще працювала в гурті. Я прийшла в дуже відому клініку, до дуже відомого лікаря. Мені зробили всі аналізи, щоб переконатися, що мені можна зробити операцію і що немає ніяких протипоказань. Мені зробили цю операцію. Але через кілька тижнів я зрозуміла, що я була вагітна. Мені зробили загальний наркоз на 16-му тижні вагітності”, – розповіла Романова Каті Осадчій.
За словами зірки, анестезіолог почав заспокоювати артистку, що “нічого страшного не сталося і все нормально”.
“Це одна з причин, по якій я вирішила зараз це сказати. Я хочу попередити всіх жінок, які мають такий ж намір, тому що ніхто не застрахований від недбалості лікарів”, – говорить Михайло.
Співачка також вперше назвала ім’я свого малюка. “У мене дуже гарний син, його звуть Мартін, він дуже гарний, я його скоро покажу”, – додала вона.

Источник

Динамика курса валют на 08.02.2023

Нефть Brent
$83.69
+3.23%

Лента новостей