Вчені знайшли ефективний спосіб позбутися від жиру на животі

20.06.2019 9:10   Елена Степницкая
Вчені знайшли ефективний спосіб позбутися від жиру на животі

Вчені Гельсінського університету прийшли до висновку, що гімнастичний обруч (хулахуп) є дуже ефективним знаряддям у боротьбі із зайвою вагою. За словами експертів, крутіння хулахупу допомагає схуднути і обзавестися м’язами швидше і ефективніше, ніж ходьба.
В експерименті взяли участь близько 50 жінок із зайвою вагою. Їх поділили на дві групи. Перша група повинна була крутити обруч щодня по 13 хвилин протягом 2 місяців. Друга група повинна була проходити в день не менше 10 тисяч кроків. Потім завдання змінювалися.
Вчені відзначили приголомшливий результат. Вправи з обручем не тільки змінюють співвідношення м’язів і жиру в користь м’язової тканини, але й формує талію. Також покращуються показники зниження “поганого” холестерину і артеріального тиску. За 15 хвилин роботи з обручем організм витрачає 130-150 ккал.
Розмірене обертання стегнами не викликає задишку, тому впродовж всього тренування вдається підтримувати однаковий темп. При цьому ніщо не заважає поєднувати заняття з переглядом кіно або розмовою по телефону. Якщо зосередитися на рухах і збільшити швидкість, серцевий м’яз отримає аеробне навантаження. Для урізноманітнення та ускладнення занять використовуються різні види технік. Комбіновані вправи допоможуть прибрати зайве зі стегон і сідниць.

Источник

Динамика курса валют на 01.02.2023

Нефть Brent
$84.49
-0.49%

Лента новостей