ВР провалила законопроект щодо зниження тарифів на газ

30.10.2019 17:07   Елена Степницкая
ВР провалила законопроект щодо зниження тарифів на газ

Верховна Рада не змогла ухвалити законопроект щодо недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ, повернувши його на доопрацювання. Відповідне рішення підтримали лише 90 парламентарів, передає кореспондент УНН.
Проект закону №1122 про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" щодо впорядкування ціноутворення та недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ направлений на захист та підтримку споживачів природного газу від підвищення цін і тарифів, необхідність кардинального впорядкування ціноутворення у сфері постачання природного газу.
На думку авторів законопроекту, ухвалення цього закону забезпечить впорядкування ціноутворення у сфері постачання природного газу та дозволить реалізувати низку заходів для зниження цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.
Профільний комітет ухвалив рішення не схвалювати відповідний законопроект, оскільки повноваження з формування тарифів належать до компетенції Кабміну, з чим розходяться основні положення законопроекту. Тож 264 нардепи проголосували за повернення проекту закону на доопрацювання суб'єкту законодавчої ініціативи.

Источник

Динамика курса валют на 13.05.2021

Нефть Brent
$69.32
+1.11%

Лента новостей