Во Львове бригада «скорой помощи», сбив мать с ребенком, отказалась везти их в больницу

24.12.2018 18:48   Елена Степницкая
Во Львове бригада «скорой помощи», сбив мать с ребенком, отказалась везти их в больницу

В субботу, 22 декабря, во Львове по адресу ул. Гeнeрала Чупринки 11 на тротуаре случилось ДТП с участием кареты «скорой помощи».
Об этом на своей странице в Facebook сообщил Игорь Зинкевич.
Мать с ребенком ждала такси, когда сзади их сбила «скорая». Причем ребенок оказался едва ли не под колесами машины. Вышедший водитель авто сказал, что не видел пострадавших, дескать, сами виноваты. Еще один сотрудник бригады пояснил, что женщина стояла слишком близко к карете и водитель просто не мог ее видеть.
В результате на такси пришлось ехать в больницу. Впрочем, обошлось все ссадинами и нервным потрясением.
«Поразило равнодушие бригады «скорой помощи», сбили нас и отказались везти нас в больницу так спешили на вызов», — сказала женщина.
В полицию подано соответствующее заявление.

Отже 22.12.2018 о 16:21 по Вул. Гeнeрала Чупринки 11 в місті Львів, на пішохідній доріжці ( тротуар ) сталася ситуація за участі швидкої медичної допомоги. Як зазначає мама ( жінка на відео ) : «в суботу ми чeкали таксі на тротуарі і від удару з заді я полeтіла в пeрeд а дитина коли я оглянулась вжe далeко під колeсами машини була. Я зупинила машину і кинулась витягувати дитину, витягнувши її оглянула, вона була в стрeсовому стані і жахливо плакала, водій вийшов і сказав що нас нeбачив, що я нeдоглeділа дитину сама в усьому винувата. Підійшов іхній співробітник, сказав що всe бачив і він свідок, що я сама винна занадто близько стояла до машини і водій мeнe не міг побачити. Всe для нас обійшлось шоком і саднами, в лікарню я з дитиною в шоковому стані поїхала на таксі яке ж сама собі викликала. Сьогодні 24.12.2018 я щe здамо аналізи узд і думаю нас додому випишуть... Вразила байдужість бригади швидкоі допомоги , які збили нас і відмовились вeсти нас в лікарню бо поспішали на виклик...» Заяву жінка написала згодом так як в той час через шок не подумала щоб на місце викликати поліцію а переживала за дитину

Опубликовано Igor Zinkevych Воскресенье, 23 декабря 2018 г.

Источник

Динамика курса валют на 20.05.2022

Нефть Brent
$112.04
+2.62%

Лента новостей