Анджеліна Джолі ненавидить нову дівчину Бреда Пітта

22.01.2019 13:57   Елена Степницкая
Анджеліна Джолі ненавидить нову дівчину Бреда Пітта

Голлівудський актор Бред Пітт почав зустрічатися з давнім ворогом своєї колишньої дружини Анджеліни Джолі.
Днями стало відомо, що популярний голлівудський актор Бред Пітт почав зустрічатися з актрисою Шарліз Терон.
Виявилося, що колишня дружина Пітта Анджеліна Джолі, з якою вони досі переживають гучний шлюборозлучний процес, є давнім ворогом Шарліз Терон. Вони давно ворогують один з одним через... ролі.
Наприклад, відносно недавно вибухнув скандал навколо фільму "Наречена Франкенштейна". У 2017 році стало відомо, що у кінострічці знімуть Анджеліну Джолі, але творці картини натякали, що на роль розглядають і Шарліз Терон. Вона відмовлялася від усіх цікавих проектів в очікуванні пропозиції, а Джолі навмисно тягне час з відповіддю продюсеру - щоб позлити суперницю. Справедливість восторжествувала: в результаті проект був зупинений і жодна з актрис не отримала заповітну роль.
Ще раніше Шарліз пропонували роль у фільмі "Вбивство в Східному експресі" через те, що від неї відмовилася Анджеліна (у підсумку вона взагалі дісталася Мішель Пфайффер). А до цього Терон відмовилася від ролі в стрічці "Турист" і її місце все-таки зайняла Джолі.
Інсайдер видання Radar оnline зазначив:
Шарліз заводиться буквально на рівному місці, варто комусь при ній завести розмову про Анджеліну. Вона не розуміє, чому, пропонуючи їм одні й ті ж ролі, режисери незмінно мріють побачити в кадрі її суперницю.

Источник

Динамика курса валют на 07.07.2022

Нефть Brent
$100.69
-2.07%

Лента новостей