Зелений тариф захищає планету

29.08.2017 19:40   Елена Степницкая
Зелений тариф захищає планету

«Зелений» тариф – це деяка програма, яка діє ще з 2009 року. Якщо ви ще не ознайомлені з тим заради чого був створений саме цей проект, то вам необхідно перейти по інтернет посиланню, та дізнатися. Но суть цієї програми полягає саме в тому, що держава, в особі підприємства «Енергоринок» зобов’язане викуповувати електроенергію. При тому що компанія «Енергоринок» повинне викуповувати електроенергію не тільки у підприємств, а також і у приватних осіб. А саме ця електроенергія повинна вироблятися з альтернативних джерел. Саме програма зелений тариф створена з благородною метою. Зелений тариф намагається навчити людей, а особливо населення України використовувати альтернативні джерела енергії. Якщо люди будуть використовувати альтернативні джерела замість традиційних, наприклад, таких як газ, нафта, вугілля, то нам на довше вдасться зберегти вичерпні корисні копалини.

Цей тариф це не якась короткочасна рекламна компанія, для простого привернення уваги та заробляння грошей, це довготривала програма, яка має справжню мету, яка натхненна справжніми чесними і щирими українцями. Така програма буде діяти, за офіційними документами до 1 січня 2030 року – це офіційний документ, який затверджений державою. Заради цього проекту не буде використано або пожертвувано для знищення ні одного ресурсу або чогось придатного для використання в інших цілях. Тому вся програма ґрунтується на використанні непридатних земель або вільної площі дахів. Також під час проекту, постійно триває поетапне нарощування потужності виготовляємої електроенергії. Дуже велике значення має те, що для підтримки проекту, не потрібно застосовувати акумуляторні батареї.

В законодавстві України навіть є спеціальний розділ законів, який має назву «Про Електроенергетику». У цьому розділі зазначено, що кожному приватному господарству, а також кожній фізичній особі, надається офіційне право, бути виробником та продавцем зеленої електроенергетики, яка виробляється на основі альтернативних джерел. Також великим і суттєвим плюсом виготовлення та продажу електроенергії є те, що всі дії є законними, і до речі не потребують ніякої ліцензії. Такий закон зобов’язує енергопостачальника купувати усю електроенергію, яка виробляється, звісно, крім спожитої. Для того, щоб ви могли дізнатися більше детальної інформації про закон або саму програму вам необхідно перейти на інтернет-сторінку.

Отримати консультацію або купити обладнання для сонячної електростанції в компанії ЕКО ЕНЕРГІЯ ® за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72.

Динамика курса валют на 29.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей