Замовити електронні замки на двері готелю недорого

19.12.2021 18:45   Елена Степницкая
Замовити електронні замки на двері готелю недорого

Багато сучасних готелів ретельно дбають про те, щоб пропрацювати буквально кожну дрібницю. Адже на них звертають увагу гості і виходячи з цього, повертаються сюди знову і знову. Такі дрібниці, як замки на дверях, відіграють важливу роль. На перший погляд може здатися, що це не має значення, але якісні електронні замки для готелів виглядають гідно, дорого, і при цьому без зайвих витонченостей. Щоб замовити електронні замки за гарною ціною відмінної якісті, переходьте на посилання https://www.hotek.com.ua/ua/elektronni-zamky/. Компанія «Хотек» надає широкий асортимент електронних замків із картами для готелів з гарантією якості. Тут представлена ​​преміальна лінійка продукції від провідних брендів, які можуть похвалитися витонченими технологіями та дизайном. Якщо хочете купити товар оптом, щоб це виглядало гідно для всіх дверей готелю, і при цьому недорого, зверніть увагу на вироби, представлені тут.

Компанія має власне виробництво, у ньому використовується нове обладнання та технології, що дозволяють робити функціональні дверні замки з ключами-картами. Вони дуже стійкі до зовнішніх факторів впливу, можуть бути контактного чи безконтактного типу. Спеціальне програмне забезпечення працює безперебійно, дозволяючи кожному клієнту увійти в номер швидко та легко з безконтактним типом замку. У магазині можна замовити електронні замки оптом та в роздріб, а ціни вас приємно здивують. Є безліч інших альтернативних варіантів, але вони потихеньку зживають себе. Бездротові електронні замки на дверях здатні не тільки підвищити імідж компанії, а й показати кожному гостю, що сюди можна повернутися. Все, що знаходиться за дверима, буде в надійності та безпеці. Електронні замки з картками можна вибрати з широкого каталогу за доступною ціною. Тепер ваше майно завжди буде у безпеці, про крадіжки можете забути назавжди.

Такі замки встановлюються не лише на двері в номер готелю, а й на вхідні двері, ліфтові, на парковках та інших приміщеннях. Деякі технічні параметри стануть перевагою у порівнянні зі звичайними замками на двері. Оригінальна безконтактна технологія RFID, зносостійкість, чутливість, вбудована пам'ять на деяких моделях, а також можливість аварійного відкриття дверей. Електронні замки мають ще й інші переваги – розширений функціонал. Здавалося б, звичайний замок на дверях, але ні. Електронні замки завжди будуть подавати сигнал, коли двері зачинені не повністю. Опція «не турбувати» вже увімкнена, можна вибрати будь-яку модель з унікальним дизайном. Замок встановлюється на будь-які двері, ціна залежить від моделі, яка вам сподобається. Перейдіть до каталогу, щоб замовити електронні замки для готелів.

Динамика курса валют на 24.01.2022

Нефть Brent
$87.89
-0.56%

Лента новостей