Якісні електричні теплі плінтуси

17.08.2022 23:07   Елена Степницкая
Якісні електричні теплі плінтуси

Кожному хочеться жити в теплі, затишку та комфорті. Дуже важливо приділити належну увагу опаленню. Сьогодні для цього може використовуватися найрізноманітніше обладнання. Його варіантів є безліч. За бажання можна придумати досить оригінальну систему. Кожен зацікавлений у тому, щоб все працювало справді ефективно. Не менш важливим є й те, щоб обійшлося це не надто дорого. До речі, далеко не завжди все найдорожче працює значно краще, ніж бюджетніші альтернативи. Сьогодні досить великою популярністю в нашій країні користується теплий плінтус. Що це і як застосовується? Саме про це ми далі й говоритимемо.

Досить часто буває так, що в будинку є протяги. Навіть якщо опалювальне обладнання, наприклад, котел того чи іншого типу та радіатори працюють на максимум, то підлога все одно може залишатися холодною. Так, непоганим рішенням є тепла підлога, але обходиться це досить дорого і не завжди доречно. Електричний теплий плінтус встановлюється на місці стиків підлог та стін. Звідси й походить його назва. Якщо розмістити такі прилади по всьому приміщенню, то в кімнатах завжди буде дуже комфортно, навіть тоді, коли на вулиці дійсно прохолодно.

Як відомо, тепле повітря завжди підіймається вгору. Саме тому дуже важливо звернути увагу на те, щоб у нижніх шарах повітряної маси в кімнатах також були присутні опалювальні прилади. Сам по собі теплий плінтус має досить просту конструкцію. По суті, це короби з металу, які оснащені кабелем. Саме він виступає як нагрівальний елемент. Також там є особливий наповнювач із кераміки. Він дуже добре вбирає тепло.

Буквально через 5 хвилин після того, як система підключається до електроживлення, все починає працювати й виробляти тепло. Протягом 20 хвилин досягається максимальна потужність. Ще чудово, що при відключенні протягом 1.5 години плінтуси продовжують обігрівати приміщення. Таким чином, подібну систему можна назвати доволі економною та вигідною. Як це все гріє приміщення? Обігрів досягається за допомогою інфрачервоного випромінювання особливих довгих хвиль.

Де можна купити подібну продукцію? Краще за все зробити це в Інтернеті. Придбати якісні електричні плінтуси за вигідними цінами можна в інтернет-магазині uden-s.net. У зв'язку із цим рекомендуємо туди заглянути. На сайті ви зможете більш детально ознайомитися з асортиментом. З питаннями можна звернутися до менеджерів.

Динамика курса валют на 25.09.2022

Нефть Brent
$86.15
-5.00%

Лента новостей