Якісна захисна тактична маска для армійського шолома

31.08.2022 10:45   Елена Степницкая
Якісна захисна тактична маска для армійського шолома

Обличчя є однією з найслабше захищених частин людського тіла. Зрозуміло, що під час тактичних ігор, а також бойових зіткнень потрібно зробити все для того, щоб максимально захистити його. Нерідко навіть звичайного пилу достатньо для того, щоб зробити людину повністю небоєздатною. Також важливо захистити голову від різноманітних механічних впливів. Звичайно, з цими завданнями непогано справляється відповідний шолом, але маска ніколи не буде зайвою. Вона добре захищає від пилу, піску, гілок, якщо доведеться пересуватися по зарослій місцевості і так далі. Всі ці види впливу можуть не тільки викликати неприємні відчуття, але й залишати подряпини та інші ушкодження.

Невдало розташована гостра гілка, яка потрапить по обличчю, може навіть залишити серйозну рвану рану. А уявіть, якщо все це відбувається у досить вологому кліматі. Додамо до цього ще й не найчистіші умови. Внаслідок зараження крові практично гарантовано. Хороша тактична маска дозволить уникнути цього. Вона не тільки захистить ваше обличчя, а й приховає його від небажаних очей. Використовувати такий виріб можна як окремо, так і в комплекті з армійською каскою або шоломом. Де можна купити подібний товар? Якщо вас цікавить захисна тактична маска для шолома, то рекомендуємо заглянути на сайт stall.com.ua. Там ви зможете купити якісний виріб за вигідною ціною.

Він розроблений з урахуванням анатомічних особливостей людського обличчя. Використовуються досить міцні та довговічні матеріали. Важливо, що при цьому вони максимально легкі, а конструкція зроблена таким чином, щоб виріб не створював незручностей. У масці досить зручно рухатися та дихати. Чи обов'язковий такий виріб? Ні, але це чудове доповнення, яке може забезпечити необхідну безпеку, що особливо актуально у разі бойових дій. У подібних умовах це справді важливо. Габарити маски наступні: 23см на 19см на 15см. Матеріал TPE. Виконано все в однотонному чорному кольорі. Вага менша за півкілограма.

Якщо зацікавилися, то рекомендуємо перейти на вказаний вище в тексті сайт. Там ви зможете подивитися фотографії, а також почитати більш детальний опис. Доставка продукції можлива по всій країні. Замовлення можна оформити безпосередньо через сайт або в телефонному режимі. Доступні різні способи оплати. Якщо у вас виникнуть якісь запитання, то звертайтеся за консультаціями до менеджерів магазину. Вони будуть раді допомогти.

Динамика курса валют на 27.09.2022

Нефть Brent
$84.06
-2.49%

Лента новостей