Як знайти саме «свого» психолога?

02.10.2022 11:16   Елена Степницкая
Як знайти саме «свого» психолога?

Давайте одразу розставимо всі крапки над і. Отже, психолог - це не чарівник, він не може за допомогою чарівної палички вирішити всі ваші проблеми. Звернувшись за допомогою до психолога, варто розуміти, що це робота над собою, в першу чергу. Але, якщо ви хочете покращити якість свого життя, то є правильним рішенням звернутися до психолога за допомогою. Як обрати саме того психолога, який буде допомагати вам, а не навпаки буде заважати вам розвиватися? Давайте сьогодні з'ясуємо це, разом із центром психологічної підтримки "Гречаник". До переліку послуг входять індивідуальні консультації, групова психотерапія, психодіагностика та консультування ЛГБТ. Перше, що необхідно зробити - це визначитися з бажаннями. Сімейні проблеми, вирішує сімейний психолог.

Якщо є непорозуміння між подружжям, між дітьми і батьками ми які поки що проживають в одному приміщенні, тобто коли діти маленькі. Якщо ви вже доросла особистість Але у вас проблеми із вашими батьками то допомога сімейного психолога не буде ефективною, оскільки це є особистісною проблемою, тому необхідно звернутися до психолога за індивідуальною консультацією. Якщо проблеми із дитиною або підлітком, краще звернутися до дитячого психолога. Якщо ми говоримо про особистісного психолога, то він уже працює безпосередньо із вашими проблемами. Наприклад, це може бути підвищена тривожність або агресія, або ще якісь проблеми, які ви за собою помічаєте. Де та як шукати психолога? Коли людина відчуває, що її необхідна допомога психолога, найперша складність з якою вона зіштовхується - це як знайти свого психолога і де його шукати.

Можемо порадити вам такий алгоритм. Перше, запитати у своїх знайомих, якого психолога вони могли б порадити. Друге, необхідно визначитися, чи є психологи достатнього кваліфікаційного рівня у вашій місцевості. Якщо ви проживаєте в місті Києві або області, радимо звернути увагу на центр сімейної психології "Гречаник". Працює сімейний психолог в Києві та робить виїзди по області. Ще можете прочитати відгуки в різних соціальних мережах Facebook, Instagram і т.д., подивитися, що пишуть про роботу тих чи інших спеціалістів. Під час підбору фахівця почитайте його роботи, якими практиками він користується та ін. Все уе потрібно для того, аби зрозуміти чи підходить вам ця людина і чи буде вам з нею комфортно. Звісно, необхідно піти хоча б на одну консультацію для того, щоб з'ясувати чи ваш це психолог. І на першій консультації можна задати ті питання, які вас цікавлять. Залишайте заявку на сайті, або телефонуйте до сімейного психолога "Гречаник".

Динамика курса валют на 06.12.2022

Нефть Brent
$82.68
-3.50%

Лента новостей