Як вибрати рюкзак

07.07.2017 21:01   Елена Степницкая
Як вибрати рюкзак

До туристичного рюкзака як не можна, до речі, може бути застосоване прислів'я - «Все своє ношу з собою». Тому, збираючись в похід, дуже важливо вибрати для себе такий рюкзак, який не підведе Вас під час походу.

Крім того, в такий ранець має поміститися все те, що буде необхідним під час подорожі. Щоб правильно вибрати для себе необхідний ранець, слід дотримуватися наступних критеріїв, які нам пропонує магазин SARA.com.ua.

Об'єм рюкзака. Найоптимальнішим варіантом для підбору буде виріб місткістю 50 літрів. Серед досвідчених туристів існує думка, що якщо в туристичний ранець щось не влізло, то воно, навряд чи стане в нагоді під час походу. Все-таки краще нехай ваш рюкзак буде напівпорожнім, ніж тягнути з собою в руках додаткові речі. Крім того, ви зможете все помістити всередині, а не кріпити їх зовні.

Залежно від того, наскільки тривалим буде подорож і того, скільки вам знадобиться речей, вибирайте для себе ранець більше або менше на десять літрів.

Чималу роль відіграє і розмір. Якщо ви невисокого зросту, то буде краще, якщо ви придбаєте невеликого розміру. Але слід пам'ятати і те, що в поході усі рівні, тому не слід купувати занадто маленький, в розрахунку на те, що хтось буде нести всі важкі речі.

Кріплення та фурнітура. Кріплення туристичного рюкзака повинно бути дуже міцним, з обов'язковою наявністю регуляторів лямок. Регулятори дадуть можливість підігнати розмір рюкзака під себе. Також ранець повинен мати пояс на стегнах і нагрудний ремінь, які зроблять носіння рюкзака більш комфортним.

Фурнітура повинна бути зроблена з особливо міцних матеріалів. В обов'язковому порядку перевірте всі клапани, застібки і блискавки. При надяганні і зніманні рюкзака у вас не повинно виникати жодних проблем, так як в екстремальних ситуаціях і в разі загрози життю від нього необхідно позбутися в лічені секунди.

Особливу увагу слід приділити тій частині рюкзака, яка буде прилягати до спини. Рюкзак повинен обов'язково мати систему, яка сприятиме вентиляції - це буде видно по ребристості і сітчастій тканині. Так під час походу ваша спина не буде потіти.

Плечові лямки повинні кріпитися на пряжки, які дадуть можливість регулювати їх довжину, і ви зможете підігнати його під свій ріст. Обов'язково зверніть свою увагу на те, чи є у рюкзака лямки для кріплення каремата.

Кишені. Рюкзак повинен мати як мінімум дві зовнішні кишені. Не буде зайвим наявності такої кишені на верху рюкзака. Наявність кишень значно спрощує подорож - в ці додаткові ємності ви зможете покласти речі першої необхідності. Дуже важлива наявність блискавки в нижній частині рюкзака. Таким чином, ви будете мати два місця для зберігання речей, які використовуються в першу чергу. Неписане правило говорить - чим більше кишень, тим краще.

Зовнішній вигляд. Якщо вас хвилює зовнішній вигляд рюкзака, то слід запам'ятати наступне правило - хоч би яким не був красивим рюкзак, але в першу чергу він повинен бути практичним. Лідери з виробництва рюкзаків випускають стильні моделі з яскравих тканин. У Вас буде можливість легко підібрати для себе рюкзак наступних фірм - Deuter, Eastpak, Gregory, Macpac, Osprey, JanSport.

Динамика курса валют на 05.03.2024

Нефть Brent
$83.56
-0.07%

Лента новостей