Як користуватися мийкою самообслуговування?

22.10.2021 12:22   Елена Степницкая
Як користуватися мийкою самообслуговування?

Безконтактна мийка самообслуговування являє собою сучасний центр якісного клінінгу, який створений на основі технології швидкомонтованих споруд. Такі автомийки оснащені сучасним, якісним, функціональним обладнанням і здатні задовольнити потреби кожного автолюбителя. Крім того, вони є ефективним джерелом отримання доходу для власників бізнесу.

Faйна мийка: переваги самообслуговування

На вітчизняному ринку Faйна мийка відкрилася порівняно недавно і відразу ж завоювала популярність у потенційних клієнтів Львову. Тому що мийки самообслуговування Львів надають можливість швидко, якісно і недорого доглядати за автомобілем. Автомийка самообслуговування дозволяє:

  • ефективно вимити транспортний засіб, застосовуючи професійні рідини і спеціалізоване обладнання, яке подає воду під високим тиском;
  • отримати дзеркальний блиск поверхонь кузова, не витрачаючи часу на ручне полірування. Це стало можливим завдяки застосуванню спеціального воску і демінералізованої води, які виключають безпосередній контакт з будь-якими поверхнями;
  • ефективно прибрати салон транспортного засобу за допомогою потужного професійного пилососа.

Сучасне обладнання з інтуїтивно зрозумілим управлінням не вимагає наявності будь-яких знань або спеціалізованих навичок. Принцип роботи мийки самообслуговування схожий на принцип дії кавового автомата — помістили гроші в купюроприймач — отримали можливість вимити автомобіль із застосуванням професійної хімії та обладнання. Всі види операцій мають свій прайс, про що повідомляється клієнту. На практиці доведено, що навіть дуже брудний автомобіль можна якісно помити, витративши всього лише 10 хвилин часу.

Як бачите, клієнтові не потрібно поспішати, але і часу на розкачку не буде. До того ж, в ході надання послуг не виникає непорозумінь з приводу якості роботи, оскільки всі операції автомобіліст виконує особисто. Для підтримки порядку на автомийці самообслуговування є оператор, який зможе проконсультувати клієнтів в разі потреби. Faйна мийка використовує найсучасніше, ефективне обладнання і програмне забезпечення для системи мийки автомобіля. Іноді бруд може міцно триматися на автомобілі і не видаляється навіть потоком води з шампунем. В даному випадку на автомийці самообслуговування є щітка з активною піною. Таким інструментом можна обробляти бампер і інші місця з ускладненим доступом. В ході використання на щітку подається піна.

Динамика курса валют на 03.03.2024

Нефть Brent
$83.56
-0.07%

Лента новостей