Відбілювання зубів - чому варто встигнути до Нового року?

23.12.2021 18:14   Елена Степницкая

Відбілювання зубів - чому варто встигнути до Нового року?

Чому в наші дні дедалі більшим попитом у Києві та по всій Україні користується така послуга стоматології, як відбілювання зубів? Тому що з часом у людини зуби починають змінювати свій колір, набуваючи темнішого відтінку, при якому зникає білосніжність і краса усмішки. На цей процес впливає спадковість, спосіб життя, неякісний догляд за ротовою порожниною, вживання «фарбуючої» їжі та напоїв (кава, червоне вино, чорний чай, ягоди тощо), шкідливі звички. З віком також відбуваються зміни і в стані зубів, і в кольорі емалі, оскільки вона стирається, внаслідок чого оголюється дентин – темніша зубна тканина.

Що робити, якщо зуби стали темними?

Фахівці популярної столичної стоматології "АНД" на Глибочицькій зазначають, що самостійно повернути білизну зубам неможливо, тому найкраще звернутися за допомогою до професіоналів, які проведуть відбілювання зубів у Києві професійно, якісно та без шкоди для емалі.

При цьому найчастіше в рекламі обіцяють зробити усмішку білою всього за один прийом, але це лише маркетинговий хід. Отримати реальний результат можна лише при регулярному проходженні процедури відбілювання, оскільки вона має накопичувальний ефект. Тобто періодично потрібно відвідувати стоматолога для підтримки та закріплення отриманого результату.

Якщо зробити зуби виключно білими за один раз, то дуже сильно можна пошкодити емаль. Нормальним при одноразовому відбілюванні вважається отримання емалі на один або максимум два тони світліше, ніж її природний колір. Щоб уникнути пошкоджень емалі та отримати бажаний ефект, відбілювання зубів слід здійснювати поступово, у кілька етапів.

Після процедури стоматолог дає рекомендації, як у домашніх умовах підтримувати та закріплювати отриманий результат. Необхідно дотримуватися «білої» дієти, тобто виключити з раціону всі фарбуючі напої та їжу, а також позбутися такої шкідливої ​​звички, як куріння. Через 6 місяців пацієнт повинен відвідати спеціаліста для професійного огляду та гігієни, а ще через 6 місяців можна повторити відбілювання зубів.

Між процедурами має пройти щонайменше 10 місяців. До того ж, слід знати, що разова процедура та відбілювання без подальшої підтримки – це марна трата коштів та часу.

Як впливає відбілювання на чутливість зубів?

Відбілювання зубів проводиться тільки після їхнього професійного чищення. Якщо раніше після процедури чутливість зубів підвищувалася, то зараз у сучасній стоматології з'явилися нові методики, котрі щадять емаль, а також безпечні лампи, які її не зневоднюють.

Наприклад, у київській клініці «АНД» (Татарка, Поділ, Лук'янівка) застосовується спеціальний апарат Beyond Polus з лампою, що випромінює холодне свічення. Вона оснащена безліччю фільтрів та двома лінзами, що затримують шкідливу частину ультрафіолету, тому він впливає на емаль менш агресивно.

При відбілюванні зубів наявні пломби не змінюють свій колір. Якщо у пацієнта передні зуби мають реставрацію з пломбувальних матеріалів, її перед процедурою слід замінити. Для отримання вічної білої усмішки можна скористатися такою стоматологічною послугою, як встановлення вінірів.

Клініка «АНД» запрошує пацієнтів на відбілювання зубів у Києві за акцією, що проводиться у грудні 2021 року. Знижка на процедуру становить 20%!

Джерело: офіційний сайт стоматології "АНД" в Києві www.andclinic.com.ua

Динамика курса валют на 28.01.2022

Нефть Brent
$89.34
-0.69%

Лента новостей