Тканина для нічної сорочки: як зробити вибір

26.10.2017 12:44   Елена Степницкая
Тканина для нічної сорочки: як зробити вибір

Представниці прекрасної статі, які бачать в нічній сорочці предмет зваблювання і еротичних фантазій, віддають перевагу коротким виробам з мереживних тканин. М'який і витончений гіпюр підкреслить привабливість і сексуальність його власниці. Досить часто на додаток до таких нічним сорочкам йдуть еротична білизна і панчохи.

Якщо в складі гіпюру використовуються синтетичні волокна, то тканина може злегка дряпати тіло і викликати роздратування. Крім того, вона погано вбирає вологу і не відрізняється особливою міцністю.

Прати мереживні речі можна прати в машинці, помістивши їх в полотняний мішечок. Але краще робити це руками, щоб не пошкодити тонкі нитки, які лежать в основі матеріалу.

Трикотажні нічні сорочки Cornette (https://cornette.com.ua/dlja-zihnok/nichni-sorochki02/) знаходять своє місце в гардеробі практично кожної жінки. Спати в них дуже затишно, до того ж матеріал охороняє від переохолодження і дозволяє тілу «дихати».

Для виробництва ночнушок використовують найпопулярніші види трикотажу: кулірка, інтерлок, футер і жатку. Вони стійкі до механічних пошкоджень, добре тримають форму і не розтягуються в процесі носіння.

У холодні місяці особливий комфорт подарує нічна сорочка з футера - трикотажного полотна з м'яким начосом. Цей теплий, приємно зігріваючий матеріал підійде не тільки для дорослого, але і для дитячого спального одягу, оскільки є повністю натуральним, а значить і безпечним.

Цікаво виглядають ночнушки з жатки - трикотажної тканини з ефектом «помятости». Вона має безліч забарвлень і відтінків, що дозволяє створювати красиві комбіновані вироби. Матеріал легко переться і не вимагає прасування.

За зовнішнім виглядом віскоза нагадує натуральний шовк, а за різноманітністю забарвлень набагато перевершує його. Примітно, що з віскози виходять як завзяті еротичні комплекти, так і елегантні, повні гідності і благородства вироби.

Будучи не натуральним, а штучним матеріалом, віскоза володіє безліччю позитивних властивостей. Вона гігроскопічна, не мнеться, не дає усадку і не утворює статичну електрику.

Недоліком тканини є низька міцність в мокрому стані. Тому після прання віскозні речі не віджимають і не викручують, а розвішують, щоб вода могла вільно стекти, а потім сушать.

Догляд за тканинами

Перш ніж приступати до прання або прасування нової ночнушки, обов'язково слід ознайомитися з описом матеріалу, який знаходиться на ярличку. Для того щоб виріб прослужив як можна довше, потрібно дотримуватися наступних правил:

  1. Прати нічні сорочки найкраще вручну або в машинці на самому делікатному режимі.
  2. Не можна користуватися агресивними засобами, особливо тими, що містять хлор.
  3. Сушити вироби з делікатних тканин потрібно на горизонтальній площині, розклавши їх на махровому рушнику.
  4. Гладити слід праскою, виставивши регулятор в положення «шовк».

Кожен матеріал хороший по-своєму. Але, безумовно, кращим варіантом стане той, який повністю задовольнить всі наші запити.

Динамика курса валют на 13.06.2024

Нефть Brent
$81.92
+0.35%

Лента новостей