Пропозиції по роботі в Польщі на зимовий період

09.06.2018 12:45   Елена Степницкая
Пропозиції по роботі в Польщі на зимовий період

Традиційно зимовий період вважається не найкращим часом для пошуку роботи у Польщі. Це пов’язано із тим, що у зимові місяці закінчуються сезонні роботи, ритм життя населення стає більш спокійним, у грудні та січні проходить багато свят, під час яких підприємства та магазини припиняють свою роботу. Але це зовсім не означає, що ви не зможете відшукати роботи зовсім. Головне розуміти, де шукати, які вакансії взимку не втрачають своєї актуальності, і як вигідно працевлаштуватися в Польщі в цей час, в залежності від вашої спеціальності, віку та особистих побажань до роботи.

Переваги пошуку роботи в Польщі в зимовий період

  • Напередодні зими вам буде набагато легше відкрити візу. Це пов’язано із зменшенням кількості бажаючих виїхати за кордон, відповідно, вам доведеться недовго очікувати на робочу візу та запрошення від роботодавця.
  • На католицьке Різдво та Новий рік до Варшави та інших польських міст прибуває велика кількість туристів, в тому числі і з України. Тому в цей час починають функціонувати безліч різноманітних закладів, проводяться заходи для дітей та дорослих, відповідно, торгівельні центри, ресторани та інші місця великого скупчення людей, потребують більшої кількості персоналу. Крім того, молодь буде зацікавлена у таких професіях, як аніматор або працівник дитячої кімнати, які дозволять активно та з задоволенням проводити робочий час у невимушеній атмосфері.
  • Обговорюючи виробничі спеціальності, важливо відзначити, що в цей час ведеться активне виготовлення солодощів, декоративних елементів та сувенірів. Робота за цими напрямками ведеться протягом усієї зими, щоб забезпечити потреби жителів країни та її гостей, створити продукцію на експорт.
  • Заробітна плата на період свят та у вихідні може бути дещо вищою, ніж у звичайні дні. Тому навіть при умові короткого робочого дня, ви зможете розраховувати на достатній прибуток.

Мінуси пошуку роботи в Польщі узимку

Говорячи про складності, які можуть виникнути на вашому шляху, варто відзначити те, що на цей період може скоротитися кількість вакансій на виробничих підприємствах, пов’язаних з виготовленням техніки, посуду, текстилю. Припиняються і різноманітні дрібні роботи, пов’язані з ремонтом. Люди налаштовуються на відпочинок та святкування, заздалегідь запасаються продуктами та подарунками, щоб більше часу проводити вдома або відвідати інші держави.

Тож що робити, якщо вам потрібна робота в Польщі саме узимку? По-перше, не панікувати і не погоджуватися на першу ліпшу вакансію. По-друге, уважно вивчити пропозиції не тільки за вашою спеціалізацією, але й за суміжними. По-третє, продивитися рейтинг найбільш популярних професій на цей період та обрати ту, яка допоможе «протриматися» до весняного періоду, коли ринок вакансій знову почне наповнюватися відмінними пропозиціями.

Шукайте роботу в Польщі на зиму на https://ipsgroup.com.ua/ua/sezonaya, і ви, безперечно, знайдете вакансію, яка вам сподобається, приверне увагу своїми умовами роботи та рівнем заробітної платні.

Динамика курса валют на 05.12.2023

Нефть Brent
$78.03
-6.15%

Лента новостей