Причини, чому наші сайти добре продають

07.04.2019 12:29   Елена Степницкая
Причини, чому наші сайти добре продають

Ми створюємо свої сайти так, що активні продажі у наших нових клієнтів гарантовано виростають. Розроблені нами сайти максимально зручні для всіх відвідувачів, так як ми попередньо з’ясовуємо інтереси потенційних покупців, також проектуємо такі рішення, які швидко проводять замовника від первісної презентації до перших продажів і дзвінків потенційних покупців в офіс компанії.

Сайти, виготовлені нами, максимально зрозумілі. Ми завжди використовуємо тільки те, що буде працювати для продажу вашого товару або послуги, і більше не додаємо нічого зайвого.

Також вони максимально адаптовані для пошукових систем і готові для того, щоб їх виводили на перші позиції в пошуку Яндекс, Google.

Наші сайти підлаштовані під інтереси цільової аудиторії. Всі сервіси можуть бути відмінно модернізовані, а їх можливості без проблем можна буде розширити в будь-який час, коли виникне така необхідність.

Переваги створення сайту з компанією «ТАЄМНИЦЯ SEO»

створення сайту за 14 днів

Ми професійно створюємо для вас сайти на платформах Host CMS і 1С — Бітрікс.

Також гарантуємо річну підтримку створеного сайту.

Розробка сайтів буде здійснена з урахуванням всіх вимог по пошукової оптимізації.

Термін створення сайту — 14 днів.

Розробка сайтів з великою конверсією відвідувачів в майбутні покупці, грунтуючись на популярній статистикою WebVisor.

Також ми надаємо хостинг для сайту для замовника за доступною ціною.

Після того, як створення нового сайту для клієнта буде завершено, ми віддаємо всі використані нами вихідні матеріали для використання їх в подальшому.

Формула кращого сайту — це створення такого ідеального сайту, який би всім подобався і добре працював. Ми докладемо всіх зусиль до того, щоб створений сайт сподобався і вам і всім вашим потенційним клієнтам, але при цьому, активно на вас працював. З цієї причини, команда наших фахівців врахує при розробці навіть найдрібніші нюанси.

Кожна компанія, яка хоче мати прибуток, рано чи пізно задається важливим питанням про створення свого WEB-сайту на просторах інтернету. Але, на ринку існує така величезна кількість різних пропозицій з розробки і створення різного роду сайтів, що замовники приходять в повне замішання. Дуже складно визначити калькуляцію створення сайту, тому важко зрозуміти, яка пропонована ціна буде реальною, а яка ні. Наші ціни економічно виправдані, і ми беремо оплату тільки за розробку або ж за створення сайту. А всі ціни і наші розрахунки ми вписуємо в договір.

Крім цього ми беремося за створення дуже складних інтерактивних, динамічних, корпоративних сайтів для різних компаній. Про створення сучасного сайту ми також знаємо по багаторічному досвіду розробок. Якщо вас цікавить вартість створення сайту, то ви можете отримати детальну консультацію по її формуванню, зв’язавшись з фахівцями нашої компанії. Формування ціни на створення нами flash — сайту, буде трохи іншим, адже для цього необхідно залучення зовсім інших фахівців.

Багато компаній Львова вже довгий час довіряють нам створення і розробку сайтів, так як знають, що ми маємо можливість створити сайт з нуля по зовсім недорогою ціною, або професійно оптимізувати вже існуючий і працюючий ресурс.

У наш комерційний контракт зі створення вашого сайту включені такі пункти, як: оформлення або створення сайту, його подальшу підтримку та розкрутку, а також повну унікальність проекту. Ми без праці візьмемося за створення гарного сайту для WEB-продажів, створимо для вас продає сайт в Інтернеті для великих комерційних або корпоративних компаній, а також можемо запропонувати створити Інтернет магазин, створити ексклюзивний сайт, і навіть виготовити сайт-візитку. У процесі створення вашого комерційного сайту, ми активно використовуємо Host CMS і також 1С — Бітрікс.

При підписанні з нами довгострокового договору на створення і розробку сайту, ви гарантовано отримаєте відмінний результат. Так як, незалежно від того, який саме сайт ви хотіли б мати, інтерактивний, динамічний, корпоративний, або ж сайт для вашого Інтернет — магазину, ми точно знаємо, які інструменти потрібно використовувати для реального створення такого сайту.

Наше кредо — розробка сайтів у Львові, точно відповідна вашим побажанням. І створюючи такий сайт, ми зовсім не йдемо ні на які компроміси, ми просто досягаємо поставленої нами разом із замовником необхідної мети. Насправді створення сайтів — це ціле мистецтво, в якому ми використовуємо тільки найсучасніші інструменти.

Але якщо ви сумніваєтеся, що створення вашого сайту слід довірити тільки нам, подивіться уважно наше портфоліо. Кращими рекомендаціями можуть бути тільки відгуки або роботи наших клієнтів.

Динамика курса валют на 23.07.2019

Нефть Brent
$63.26
+1.25%

Лента новостей