Працевлаштування за кордоном для українців

07.12.2017 11:57   Елена Степницкая
Працевлаштування за кордоном для українців

Кожна людина с самого свого народження завжди тягнеться душею до прекрасного. Саме тому в більш зрілому віці ми намагаємося знайти гарну роботу, адже створити прекрасне навколо себе в сучасному світі безкоштовно практично неможливо. Однак частіше за все ситуація складається не в нашу користь, так як на робочому місці ми проводимо практично половину нашого життя, в намаганнях примножити свій капітал. Тим часом минають молоді роки, і крім спогадів про величезну кількість звітів і рахунків ми не можемо згадати жодного моменту. Особливо гостро така ситуація постає перед робітниками сільськогосподарського напрямку, адже часто заробітні плати на таки підприємствах мізерні. Тому в умовах нинішньої економічної ситуації молоді спеціалісти намагаються отримати досвід роботи в європейських країнах. Практика і робота в Данії для студентів та випускників навчальних закладів, які мають сільськогосподарське спрямування – це найкращий варіант.

Завдяки компанії «agrosuccess» робота на фермах для Українців в різних країнах Європи стала реальністю, а не мрією. Ви маєте можливість отримати безцінний досвід та практику, працюючи в різноманітних галузях. В залежності від спрямування вашої спеціальності від навчання, ви маєте можливість зайняти вакансії на норкових та свинофермах, в овочево-квіткових, садово-польових, господарствах, молочних та птахофермах. Ви не маєте платити за розміщення, так як затрати бере на себе роботодавець. Вам буде надане безкоштовне житло на території поблизу робочого місця або в більш віддаленому регіоні (при цьому ви матимете доступ до безкоштовного транспорту, будь то велосипед, моторолер чи автомобіль).

Також кожного місяця ви будете отримувати плату в розмірі до 260 євро на поточні затрати. Головний офіс фірми розташований в місті Оденсе, котре знаходиться в Данії. Український філіал розташований в одному з найвідоміших міст нашої країни – Дніпрі (в минулому – Дніпропетровську). Компанія підтримує постійний зв’язок з роботодавцем, саме том ви можете бути впевнені в допомозі протягом всього періоду до офіційного працевлаштування та прибуття в пункт проходження практики. Основною задачею «agrosuccess» є налагодження зв’язку між сільськогосподарськими підприємствами різних країн та обмін досвідом між спеціалістами. Саме тому прозорість в веденні справ та чесність є найважливішим фактором, котрим можна охарактеризувати компанію!

Динамика курса валют на 21.10.2019

Нефть Brent
$59.42
-0.82%

Лента новостей