Особливості УФ-друку: іноваційної та універсальної технології перенесення зображень

30.11.2021 22:44   Елена Степницкая
Особливості УФ-друку: іноваційної та універсальної технології перенесення зображень

УФ-друк - це метод друку, який використовує спеціальну полімерну фарбу. У цій техніці відбиток створюється шляхом розпилення чорнила на обрану поверхню, а потім затвердіння ультрафіолетовим світлом від світлодіодних ламп. Це справжня революція у світі друкованої продукції! Які можливості УФ-друку? На яких матеріалах його можна використовувати? Які його переваги?

Інноваційний друк в УФ-технології є найбільш універсальною технологією, що дозволяє виконувати навіть найвибагливіші замовлення з точки зору графічної складності. Тому, якщо потрібно отримати дійсно ексклюзивні вироби з високоякісним друком для будь-яких цілей - варто перейти за посиланням: https://www.decorprint-uv.com.ua/.

УФ-друк полягає в розпиленні полімерної фарби на плоску поверхню, на яку потрібно перенести будь-яку графіку, мотив, логотип, напис або фотографію. Невід'ємним елементом УФ-друку є опромінення роздруківки ультрафіолетовим світлом, що випромінюється світлодіодними лампами. УФ-друкарські машини – це вдосконалені друкарські плоттери – настільні (призначені для друку на твердих матеріалах) і рулонні (призначені для друку на гнучких матеріалах). Крім того, практично кожен відбиток на будь-якому типі матеріалу може бути покритий шаром ламінату, який є додатковим захисним шаром.

УФ-друк дозволяє ефективно друкувати будь-яке зображення на плоских поверхнях з будь-яких матеріалів, практично без обмежень за кольором, текстурою чи глянцю/матові, а також за розміром та формою.

Популярність технології УФ-друку на склі, дереві або штучних матеріалах обумовлена ​​кількома факторами. Основними перевагами УФ-друку є його екологічність та відсутність викидів шкідливих речовин, які загрожують людині та навколишньому середовищу. Крім того, УФ-друк можна наносити на матеріали будь-якого розміру, а міцність друкованих поверхонь означає, що їх можна успішно використовувати як всередині приміщень, так і на вулиці, де вони піддаються впливу погодних умов.

Однак найважливішою перевагою високоякісного ультрафіолетового друку на ПВХ, склі, металі або дереві є відмінна якість, точність і висока роздільна здатність графіки разом з високою механічною стійкістю друкованого покриття. УФ-друк повністю стійкий до сонячного випромінювання, води, вологи та перепадів температур.

Друк за УФ-технологією – це революційний метод розпилення на будь-яку поверхню з використанням полімерних фарб. Що безсумнівно відрізняє УФ-друк від інших методів, - так це здатність виконувати недорогі роботи з чудовою довговічністю та якістю фотографічного друку, що дозволяє виготовляти матеріали для ефективного використання всередині та зовні, у будь-якому форматі, з точним відтворенням кольорів та всіх деталей дизайну. Універсальність технології УФ-друку дозволяє наносити зображення на скло, оргскло, ПВХ, дерев'яні або МДФ плити.

Динамика курса валют на 26.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей