Обираємо принтер та бфп правильно у 2022 році

08.09.2022 19:46   Елена Степницкая

Якщо ваш принтер вийшов з ладу і ви знаходитесь в пошуках нового пристрою для квартири або офісу, фахівці компанії «Максимум Сервіс» допоможуть обрати оптимальне рішення, враховуючи індивідуальні уподобання кожного клієнта.

Перед тим як купити принтер, важливо визначити частоту експлуатації пристрою в майбутньому і запланований на покупку бюджет. Щоб підібрати відповідну модель принтера, важливо хоча б приблизно розуміти обсяги друку за місяць. Наприклад, вибираючи пристрій для офісу, перевагу рекомендовано надати високопродуктивному варіанту з високошвидкісним друком та наявністю об'ємного лотка для паперу.

Вибираючи друкований пристрій домашнього використання, важливо враховувати деякі характеристики. Слід розуміти, чи вам потрібний кольоровий друк, що дозволяє роздруковувати фото на спеціальному паперовому полотні. Для дому слід вибрати високоякісні варіанти з високою роздільною здатністю кольорового друку.

Принтери: види

Друковані пристрої можна поділити на такі види як:

  • матричний;
  • струминний;
  • лазерний.

Кожен варіант має на увазі свої особливості та технічні можливості.

Струменевий принтер

Пристрій даного типу працює за таким принципом: техніка розпорошує чорнило по паперу за допомогою спеціальних сопл, розташованих на друкувальному елементі під назвою головка принтера. Струменя барвника передається на паперове полотно у вигляді зображення з наступним закріпленням на папері.

Обираємо принтер та бфп правильно у 2022 році

Такий принтер можна придбати за відносно невисокою та доступною для кожного покупця вартості. Такий пристрій стане гарною знахідкою для тих, хто знаходиться в пошуку надійного, правильного та доступного за вартістю пристрою. Струменевий принтер дозволяє друкувати фотографії та зображення.

До переважної особливості такого пристрою можна віднести економічність, можливість функціонування із системами інших картриджів, а також легке обслуговування. Струменевий принтер ідеально підійде як для домашнього, так і для офісного використання. Сучасні виробники, такі як Epson, Brother, CanonЮ пропонують широку лінійку друкувальних пристроїв для дому та офісу.

Лазерий принтер

Для цієї друкованої техніки характерна наявність більш технологічних продуктивних лазерних пристроїв. Принцип друку цих різновидів має безліч відмінностей від струменевих варіантів. Нанесення букв і зображень здійснюється за допомогою лазерного кольору, який здійснює написання на барабанному пристрої, що обертається, що проходить через прошарок тонера. Варто зауважити, що картинка друкується повністю на паперовому полотні. Залежно від кількості сторінок визначається друкована швидкість за хвилину.

Ціна на таку техніку досить висока, як і ціна на обслуговування принтерів. Цей різновид можна охарактеризувати, як найвищу продуктивну і стабільну у своїй категорії. Пристрої лазерного типу призначені для великого обсягу робіт в офісних умовах, мають на увазі максимально швидку роздруківку за короткий час.

Якщо Вам потрібен ремонт принтерів у м. Львів звертайтесь до нашого сервісного центру «Максимум Сервіс», ми з радістю Вам допоможемо.

Вибрати лазерний пристрій досить складно. Можна зіткнутися з такою проблемою, як неправильний розрахунок можливостей техніки, яка не справлятиметься з потрібним обсягом робіт. Також можна придбати потужну та дорогу модель принтера, яка не використовуватиметься на повну допомогу.

Користувачі відзначають, що лазерний пристрій є незамінним рішенням для копіювальних центрів, друкованих ательє та інших подібних місць, що передбачають здійснення якісного друку в короткі терміни.

Як вибрати домашній та офісний принтер?

Вибираючи варіант для домашнього використання, слід вибирати принтери, які мають розширені можливості кольорового друку. Вибираючи принтер в офіс, важливо керуватися ключовим фактором у вигляді продуктивності, швидкості та багатофункціональності пристрою.

Якщо вас цікавить заправка та ремонт принтерів, рекомендуємо звернутись до профільної компанії «Максимум Сервіс».

Динамика курса валют на 05.12.2023

Нефть Brent
$78.03
-6.15%

Лента новостей