Новий ТЦ у центрі Івано-Франківська

19.12.2021 18:56   Елена Степницкая
Новий ТЦ у центрі Івано-Франківська

Напередодні нового року у мешканців та підприємців Івано-Франківська з'явилася чудова можливість купити відмінні товари за розумною ціною або знайти орендувати нову торгову точку у чудовій локації міста. На сайті https://mens.com.ua/ кожен мешканець міста та підприємливий бізнесмен може виявити координати сучасного торгового центру та список брендів, які вже представлені у ньому.

Хтось може сказати, що існуючі торгові площі у самому центрі місця – єдиний фактор, який впливає на кількість покупців. Старі торгові центри поблизу залізничного вокзалу, звичайно ж, мають попит у місцевих жителів, але не дають того прибутку, на який могли б розраховувати підприємці. По-перше, більшість жителів навколишніх вулиць – люди похилого віку, яким уже не так потрібні нові гаджети або дорогі продукти харчування. По-друге. Завантаженість невеликих вуличок старого міста часто виключає можливість під'їхати до ТЦ на своєму авто, скупитися і поїхати додому.

Торговий центр MENS розташований у зручному районі, поблизу траси та має власну велику стоянку. Вже зараз, багато хто з покупців оцінили простір автостоянки та зручні входи в сам ТЦ.
Ні для кого не секрет, що разом із близькістю до кордону жителі нашого міста перейняли гарну звичку робити закупівлі на користь. Більшість сімей, замість того щоб кожен день йти або їхати за продуктами, робить велику закупівлю один раз на тиждень. У ТЦ є поки велика кількість приміщень, де ще можна орендувати торгові площі і вкласти кошти в розвиток свого бізнесу.

Втім, не хлібом єдиним жива людина. Мешканці та гості міста, мандруючи вуличками Франківська, обов'язково зайдуть у район вул. Галицькій, щоб купити сувеніри або просто перекусити у кафе. Не секрет, що кава у нашому місті п'ється не менше, ніж у Львові. Вам достатньо встановити в МЕНС свій кавомат, щоб уже через кілька місяців відбити вкладені кошти та отримувати солідний прибуток.

Торговий центр готовий до співпраці із будь-якими підприємцями. Не важливо, чи мешкаєте ви в місті або вирішили розширити мережу своїх торгових точок. Івано-Франківськ – невелике місто, яке можна пройти вздовж та поперек всього за пару годин. Влітку у місті стільки туристів, що навіть не вистачає тих численних кафе та ресторанів, які вже є. Звертайтеся будь-коли, Адміністрація готова запропонувати вам різні площі з різними умовами оренди.

Динамика курса валют на 24.01.2022

Нефть Brent
$87.89
-0.56%

Лента новостей