Миттєва позика під залог машини

26.12.2021 14:38   Елена Степницкая
Миттєва позика під залог машини

У житті кожної людини може виникнути ситуація, яка вимагатиме якоїсь суми грошей. Незважаючи на те, що в Україні існує багато банків, які дають позички під різні відсотки, важко говорити про те, що їхньою допомогою можна скористатися швидко. Поки ви напишіть заяву, поки збереться комісія, що розглядатиме не лише вашу заявку, а й десятки інших, може пройти багато часу. Якщо у вас є машина і вона не дуже потрібна, то можна взяти кредит під залог авто і отримати потрібну суму майже миттєво. Компанія Автоломбард пропонує кілька варіантів співпраці із заявниками. У першому варіанті, якщо ви хочете отримати більше грошей, залишаєте машину на стоянці компанії. У цьому випадку ви отримуєте гарантії того, що ваше авто не буде використане ніким і можете забрати його відразу ж після того, як виплатите взяту суму.

У другому варіанті ви отримуєте гроші, але машина залишається у вашому повному розпорядженні. Такий випадок особливо добре підходить для тих, хто заробляє на машині (приватне таксі, доставка вантажів та ін.). Підписавши договір і отримавши гроші за оцінену машину, ви їдете на ній з офісу компанії Автоломбард. Третій варіант розрахований на тих, хто має старе авто, але ніяк не може його продати або просто немає часу займатися цим. В даному випадку, до вас додому або в будь-яке інше місце приїжджає оцінювач, проводить експертизу та повідомляє вам вартість, за якою компанія може забрати непотрібний автомобіль у вас. Природно, що в такому розкладі ви втрачаєте якусь суму, але якщо у вас немає часу або ви побоюєтеся нарватися на шахраїв, такий варіант - найкращий і безпечний.

Хтось може сказати, що замість банків є МФО, які теж видають гроші миттєво. Якщо ви ще не брали гроші в таких організаціях, то ніколи не беріть. Справа в тому, що той відсоток, який ви побачите у договорі, стосується лише одного дня. Здається небагато - всього 1%, але взявши до рук калькулятор, ви можете підрахувати, що віддавати доведеться у кілька разів більше, ніж взяли. Автоломбард працює з дотриманням усіх законів України та пропонує досить низькі відсотки за кредитом. Навіть якщо ви не зможете укластися в строки. Менеджери зможуть запропонувати програму рефінансування, за якою ви зможете віддавати гроші на більш щадних умовах. Все що вам потрібно для отримання грошей за заставу авто: паспорт громадянина України, ІПН, техпаспорт на машину. Перевірка на базі ДПС не займає багато часу, а зовнішній огляд проводиться силами своїх фахівців компанії.

Динамика курса валют на 28.01.2022

Нефть Brent
$89.34
-0.69%

Лента новостей