Хто Ви, містер Трейд12?

13.09.2017 2:24   Елена Степницкая
Хто Ви, містер Трейд12?

На скільки не був би просунутий та досвідчений трейдер, левова частина успіху гравця на ринку «Форекс» залежить від обраного брокера. Агентств, що займаються подібною діяльність, нині існує чимало. В свою чергу, всі вони між собою конкурують у ході боротьби не тільки за кількість своїх підопічних, але і за їх якість та ефективність. Іншими словами, полювання на «золотого трейдера» брокерські інстанції не припиняють 24/7. Втім, зацікавлення з боку агентства замало – жодна людина, які б здібності до торгів на валютному ринку не мала б, без власної ініціативи не будуть приносити користь ні собі, ні головуючій компанії.

Відтак кожен трейдер, маючи 1 день або 1 рік досвіду в міжвалютних торгах, починає формувати умовну довідку про брокерські агентства, які частіше всього заявляють про себе. Звісно, кожний солідний брокер має свою історію успіху та трейдерів з гучним іменем, але це все гарна картинка, котра складає лише візуальне та психологічне враження про компанію. Втім, рожевому тону казок в цій діяльності немає місця, принаймні за сьогоднішніх умов. Тому краще за все питати поради у знавців своєї справи, які частіше всього діляться життєвими мудрощами на тематичних форумах чи у відповідних розділах сайтів, присвяченим брокерам.

На сьогоднішній день функціонує низка успішних та надійних агентств, які залучені у великій грі на ринку «Форекс». До згаданого топ-переліку відноситься і брокер Trade12, водгукі про якого все частіше шукають у всесвітньому павутинні. Що цікаво, пишуть про нього не менш частіше. Серед першочергових переваг брокерського майданчика варто відзначити різновид мовних версій та широкий перелік банківських систем, завдяки яким можна виводити зароблені гроші.

Втім, вряд чи за рахунок жорсткої та насиченої конкуренції на ринку брокерів, Trade12 може дійсно якісно виділятися з-поміж десятків аналогів. Ні, просто не той час і не ті можливості. Разом з тим, агентство змогло викликати пошану та довіру з боку ефективних та добротних трейдерів. За таких умов, стійка репутація лише підсилює інтерес малодосвідчених гравців «Форекса». Більш змістовний аналіз «дванадцятки» можна зробити після безпосереднього ознайомлення з відгуками професіоналів. Бажаємо читачам вдалих торгів та достатніх сум для виводу з Trade12.

Динамика курса валют на 23.04.2024

Нефть Brent
$87.29
+0.21%

Лента новостей