Два способи вибрати автозапчастин онлайн

04.11.2018 12:43   Елена Степницкая
Два способи вибрати автозапчастин онлайн

7 000. Це середня кількість деталей, з яких складається легковий автомобіль. Популярні поломки деталей авто - підвіска.

Причини таких несправностей є неякісні дороги: вибоїни, ями. А ще агресивне водіння, перепади температури. А потім починається найцікавіше. Шуми і стуки, відхилення траєкторії руху і "відведення" в сторону транспортний засіб. При деформації пружини досить замінити її на нову. При сильному зносі втулок - їх заміна. Вийшли з ладу амортизатори - їх ремонт. Розбитий буфер ходу стиснення - розвантаження задньої підвіски і заміна буфера.

Проблема. крик водія

Перед водієм стоїть завдання діагностувати проблему як можна точніше і як можна швидше купити деталь. Якщо вибір майстра або сервісний центр - просте завдання. Вибір автозапчастини ускладнюється величезною кількістю деталей як оригінальних, так і аналогів. Відсутність повної інформації про дату випуску авто, його країні походження. Немає потрібної запчастини. Клієнт натикається на деталь, яка не підходить до авто. Відсутність кваліфікованих консультантів, які підберуть відповідну деталь. Для Альфа-Ромео 145 генератор згідно модифікацій двигуна. Для Сітроен Акадіана підсилювач бампера згідно роком випуску авто. В результаті витрачаються гроші, а потім час і ще раз гроші.

АвтоПро каталог в допомогу

Понад 490 мільйонів запчастин, понад 75 марок автомобілів, зручний і зрозумілий каталог пошуку. Все це і багато іншого розташовується на маркетплейсе під назвою АвтоПро. Електронний ринок пропонує п'ять засобів вибору автозапчастин онлайн.

  • на https://avtopro.ua за допомогою вказівки марки транспортного засобу. Достатньо уточнити модель авто. Далі тип кузова і його дату. Не забудьте вказати і потужність двигуна. Вуаля, все просто. Каталог автоматично пропонує назву наявних деталей. Дія за Вами. Уточніть назву запчастини, проконсультуйтеся з фахівцем. Отримайте необхідну деталь у себе вдома.
  • За допомогою VIN-коду.Не тільки у людини, але і у транспортного засобу є свій паспорт. У ньому вказується багато технічної інформації. Це марка, модель, а також тип кузова. Далі важлива характеристика - VIN-код. Ці 14 цифр, які визначають країну виробника, модель і модифікацію транспортного засобу. Модельний рік випуску також можна визначити за цим кодом. Він знаходиться не тільки в технічному паспорті, а й його можна споглядати під капотом. Найчастіше під обшивкою близько водійського сидіння, на стійці дверей.

Вказуючи марку автомобіля або його код, ви отримаєте ту деталь, яка необхідна.

Три причини вибрати запчастина на АвтоПро

  1. Ви не будете довго шукати деталь, так як все зрозуміло і просто. Зручний і зрозумілий каталог.
  2. Купити оригінальну або аналог деталь. За допомогою спеціально розробленої дерева з 4 кроків.
  3. Вибір автозапчастин без помилок. Для цього розроблений спеціальний інтерфейс, що захищає і продавців, і покупців.

Завжди хочеться відчувати підтримку у важку хвилину. Каталог АвтоПро - найкраща підтримка вашого автомобіля.

Динамика курса валют на 23.04.2021

Нефть Brent
$65.40
+0.12%

Лента новостей