Чому варто придбати автокилимок саме зараз

09.12.2022 6:39   Елена Степницкая
Чому варто придбати автокилимок саме зараз

Настала зимова пора і автомобілістам стала необхідна така проста річ, як автомобільні килимки, якими в тепліші сезони, багато хто з них нехтує. Але ж і самі водії, і пасажири в цей час починають псувати автомобіль своїм взуттям у найжахливіший спосіб. Велика кількість рясних опадів, хімікати, сіль та пісок, якими з цими опадами борються, бруд та багато іншого, все це прилипає до взуття, а отже, виявляється і в салоні автомобіля. Тому зараз як ніколи актуально придбати якісні килимки для свого авто. Магазин DarCar пропонує найширший асортимент килимків за ціною виробника, наприклад, килимок для Volkswagen Golf 5 Ви можете придбати від 999 грн за набір, і надовго забути про свої проблеми. Купівля килимка - справа не так естетики.

Так, безумовно, бруд і волога негативно позначиться на Вашому комфорті під час перебування в салоні автомобіля, але справа більше в іншому. Без хорошого килимка волога стикається з дном автомобіля викликаючи корозію, що згодом незворотно позначиться на герметичності вашого авто. Так само, постійна волога сприятиме утворенню грибка та різних мікроорганізмів, які потім призводять до забруднення атмосфери в салоні, появі плісняви, відчуття вогкості в машині, і навіть провокації алергічних реакцій у Вас, і що ще гірше, Ваших дітей. З цього всього напрошується лише один висновок - авто килимок не просто прикраса, а реально важлива річ для Вашого авто як з точки зору справності машини, так і щодо збереження здоров'я Вашої родини та пасажирів. На сучасному ринку автомобільних товарів представлено безліч різноманітних автомобільних килимів як від авторитетних виробників, так від маловідомих фірм. Проте чи всі вони стоять однаково.

Не варто навіть говорити про те, що хороші автомобільні килимки необхідні тим, хто багато часу проводить за кермом, адже вони не тільки успішно захищають салон автомобіля від бруду і вологи, але й мають покриття від передчасного зношування, внаслідок чого вони служитимуть довше. Волога в салоні випаровується під дією теплого повітря, і якщо автомобіль сильно захвилюється, то волога, що потрапляє на поверхню килима, швидко вбереться. В такому випадку, можете бути впевнені, що в салоні не буде ні калюж, ні конденсату, і Ваше авто буде у відмінному стані. Магазин DarCar на ринку автотоварів вже більше 8 років, і довіривши їм свій вибір килимка, Ви точно залишитеся задоволені. Просто залиште заявку на сайті і незабаром з Вами зв'яжуться співробітники магазину та допоможуть підібрати килимок.

Динамика курса валют на 08.02.2023

Нефть Brent
$83.69
+3.23%

Лента новостей