Чесно – це громадський рух незалежних експертів

10.10.2018 14:19   Елена Степницкая

Інколи буває досить важко розібратись в тому, що із слів політика чи партії є правдою, а що лиш брехлива видумка. Також неможливо відслідкувати наскільки слова сходяться з діями. Щоб кожен громадянин країни мав достовірну інформацію та міг зробити правильний вибір під час виборів, працює організація Чесно, яка складається із незалежних експертів, волонтерів та активістів. Народні діячі закликають політиків звітувати перед народом, а також висвітлюють всі хороші та погані вчинки, які можуть сприяти правильному вибору людей.

Чесно – це громадський рух, який займається збором інформації і публікує її на порталі www.chesno.org.

Кожен бажаючий може ознайомитись із біографією свого фаворита, дізнатись про його кар’єру та справи, які б підтверджували те, що він достойний кандидат і йому не страшно довірити управління країною.

Основна ціль організації – це донесення до населення достовірної інформації, яка б допомогла вибрати достойну людину, гідного керівника для держави. Також активісти час від часу проводять роз’яснювальні зустрічі з народом, щоб люди знали, хто намагається обманом прийти до влади.

Якщо ви заходили вже на сайт команди, то напевне звернули увагу, що більшість відгуків про політичні сили погані. Чому відбувається саме так? Тому що основна задача організації – це висвітлення всіх можливих недоліків, а не рекламна компанія за певного кандидата. Завдяки тому, що кожен свідомий громадянин має доступ до подібної інформації, можновладці можуть змінити свою тактику і, можливо, в скорому майбутньому все таки почнуть виконувати обіцянки.

Якщо вас зацікавила думка експертів із команди, то на порталі ви зможете знайти результат робити аналітиків. Пам’ятайте, що вся інформація, яка представлена на сайті не є агітацією. Це є основним плюсом громадського руху, що і відрізняє його від багатьох інших мереж інформаційного характеру. Серед можновладців немає спонсорів чи власників команди Чесно. Зауважте, що ви можете тільки ознайомитись з представленою інформацією, а всі висновки повинні зробити самостійно.

Якщо вам важлива доля країни та її населення, то варто зробити все можливе, щоб до влади приходили тільки гідні, чесні та мудрі кандидати, які в першу чергу будуть думати не про себе, а про благополуччя держави. Тільки це є гарантією того, що наші діти та онуки будуть жити щасливо в процвітаючій країні. Наша команда - це сила!

Джерело: http://www.chesno.org/

Динамика курса валют на 02.10.2022

Нефть Brent
$87.96
-0.60%

Лента новостей