Біль у суглобах. Чим допомогти?

28.11.2021 15:01   Елена Степницкая
Біль у суглобах. Чим допомогти?

Багато людей помічають, що після 40-45 років їх починають турбувати проблеми зі здоров'ям. Найпоширенішою скаргою є біль у суглобах. Але не завжди біль у суглобах є просто наслідком фізичної втоми або перенавантаження. Тут можна дізнатися як лікувати суглоби ефективно. Бувають випадки, і доволі часто, що біль є ознакою якогось серйозного захворювання.

Основними чинниками, які впливають на біль, є інфекційні захворювання, патології ендокринної та нервової систем, різноманітні травми, запальні процеси, наслідки хронічних захворювань, запалення в м'яких тканинах, нейросудинні порушення.

Частою причиною болю у суглобах є онкологічні захворювання та генетичні патології.

У групу ризику входять люди з надмірною вагою, вагітні жінки, люди зі специфічною спадковістю, люди похилого віку, люди, що мають постійне та надмірне навантаження на суглоби, люди, що ведуть малоактивний спосіб життя.

Якщо біль з'явилась внаслідок пошкодження суглобів, проявляється дисфункція, з'явились набряки та лихоманка- це є приводом звернутись до лікаря ортопеда-травматолога, який веде прийом у медичному центрі «Родина».

У випадку, якщо хрящова тканина поступово руйнується через ускладнення захворювання, то спостерігаються набряки в ураженій ділянці. Після прийому пацієнта лікар надасть поради як зменшити больові відчуття. Найпопулярнішими препаратами є ті, у складі яких міститься Парацетамол, Ібупрофен та інші знеболюючі засоби. Також є компреси з льодом та медичними засобами. Основною рекомендацією є не навантажувати хворий суглоб, зменшити активність та робити комплекс фізичних вправ для зміцнення хрящової тканини. Прямим показанням до консультації лікаря є біль у суглобах під час сну,оніміння суглобів зранку, втрата апетиту, лихоманка, поява набряків важкість у русі.

На прийомі лікар задасть основні питання, які допоможуть скласти загальний діагноз. Ці питання можуть бути про тривалість болю, хронічні захворювання, спосіб життя, генетичні захворювання, травматизація м’яких тканин.

Також за необхідністю лікар направить на лабораторні дослідження, рентген, ультразвукову діагностику, пункцію хворого суглоба.

При лікуванні хворого суглоба рекомендують проводити лікувальні масажі, лікувальну фізкультуру, процедуру електрофореза, грязьові ванни та магнітотерапію.

Для профілактики захворювань суглобів потрібно насамперед відмовитись від шкідливих звичок, вживати продукти з високим вмістом вітамінів, не перенавантажувати суглоби при тренуваннях та при будь-яких симптомах звертатись до лікаря.
В медичному центрі «Родина» діагностика і лікування проводиться сучасним обладнанням та лише з перевіреними методиками. Потрапити на прийом можна після заповнення онлайн форми, або зателефонувавши до адміністратора.

Динамика курса валют на 30.05.2024

Нефть Brent
$83.60
-0.74%

Лента новостей