Бігові кросівки на будь-який смак

16.08.2017 16:30   Елена Степницкая
Бігові кросівки на будь-який смак

Далеко не будь-яке спортивне взуття підходить для бігу. Воно потребує наявності великої кількості специфічних особливостей, які покликані уберегти ноги спортсмена, початківця чи професіонала, від травм та дискомфорту. Як відомо, кожен вид спорту передбачає відповідне навантаження, а для того, хто тільки почав займатися, слід правильно скомпенсувати його, аби не травмуватися. Широкий вибір спеціалізованого оригінального бігового взуття можна знайти не лише у брендових крамницях, але й на просторах інтернету. Так, інтернет-магазин «ЕКСТРЕМ СТАЙЛ» пропонує просто неймовірну кількість таких моделей від ведучих виробників світу (більше 80 моделей цього сегменту). Тут ви зможете не тільки обрати бажаний колір та розмір, а й як слід роздивитися кроси, дізнатися усю інформацію про них.

Виділяють декілька особливостей, що притаманні такій категорії взуття, як кросівки для бігу. По-перше, це амортизація. Це дуже важливий показник для бігового взуття, йому слід приділити найбільше уваги. Як правило, амортизація наявна у п’яточному сегменті стопи, втім деякі моделі оснащені цим стабілізуючим елементом по всій стопі. Це найбільш актуально для атлетів із вагою більш ніж 60 кг. Втім, будь-яка амортизація в жодному разі не буде зайвою, адже часто бігати доводиться в не найкращих дорожніх умовах. Також у найякісніших бігових моделях підошва та верх кросівок завжди гнучкий та м’який у передній їх частині.

Не слід нехтувати і такою важливою особливістю як підтримка, вона може бути у вигляді утовщення чи пластикової вставки із внутрішньої частини стопи. Крім того, майже усі такі кросівки оснащені стійкими до стирання гумовими елементами на підошві. Навантаження на цей вид взуття досить суттєвий, тому варто замислитися як продовжити їм життя. Пам’ятайте також, що бігові кросівки ніколи не бувають шкіряними, або виготовленими із іншого погано дихаючого матеріалу. Щодо вибору бренду , звісно попри спільні риси у багатьох виробників, усе ж усі вони мають певні відмінності. Це може бути широта колодки (наприклад, у Asics вона традиційно вужча, у Mizuno вона вузька у п’ятці та ширша в носовій частині), тип амортизації (гель, піна чи пластикова пластина). Деякі виробники мають і свою направленість, наприклад компанія SALOMON орієнтується переважно на бігунів, що обирають бездоріжжя.

Динамика курса валют на 30.05.2024

Нефть Brent
$83.60
-0.74%

Лента новостей