Чоловіка вважають божеством через його карликовість

29.04.2018 12:29   Елена Степницкая
Чоловіка вважають божеством через його карликовість

23-річний Манпріт Сінг із індійського штату Пунджаб важить близько 6 кг. За малий зріст та специфічну зовнішність місцеві мешканці вважають його втіленням божества.
Манпріт перестав рости після того, як йому виповнився 1 рік. Він не може ходити самостійно. Лікарі припускають, що зовнішність чоловіка спричинена генетичною хворобою. Але це не встановлено точно, повідомляє Daily Mail.
У чоловіка не лише фізичний, а й розумовий розвиток лишився на рівні 1-річної дитини. Манпріт має пухлі пальці , ноги і велике обличчя з обвислою шкірою. Може сказати лише кілька односкладових слів, в першу чергу спілкуючись за допомогою жестів. В цьому навчився наслідувати людей - уміє подати руку для потискання чи запросити людину сісти. Також уміє сміятися, кричати і плакати.
Місцеві селяни вважають Манпріта інкарнацією одного із їх богів. Щодня люди відвідують його, аби отримати благословення.
Родина має ще двох дітей - дівчині 17 років, вік хлопчика не уточнюють. Обоє розумово та фізично розвинені. За Манпрітом доглядають дядько та тітка з материного боку. Говорять, це приносить задоволення.
"Манпріт сміється, як немовля, і весь сум зникає", - каже дядько 45-річний Каранвір Сінг.
"Ми віправляли його кілька разів до батьків, але йому там не подобається. Він перестає їсти і починає плакати. А повертається назад - стає такою ж життєрадісною дитиною", - розповідає тітка Лахвіндер Каур.


Загрузка...

Источник

Динамика курса валют на 08.12.2021

Нефть Brent
$75.44
+3.13%

Лента новостей