Чоловіка вважають божеством через його карликовість

29.04.2018 12:29   Елена Степницкая
Чоловіка вважають божеством через його карликовість

23-річний Манпріт Сінг із індійського штату Пунджаб важить близько 6 кг. За малий зріст та специфічну зовнішність місцеві мешканці вважають його втіленням божества.
Манпріт перестав рости після того, як йому виповнився 1 рік. Він не може ходити самостійно. Лікарі припускають, що зовнішність чоловіка спричинена генетичною хворобою. Але це не встановлено точно, повідомляє Daily Mail.
У чоловіка не лише фізичний, а й розумовий розвиток лишився на рівні 1-річної дитини. Манпріт має пухлі пальці , ноги і велике обличчя з обвислою шкірою. Може сказати лише кілька односкладових слів, в першу чергу спілкуючись за допомогою жестів. В цьому навчився наслідувати людей — уміє подати руку для потискання чи запросити людину сісти. Також уміє сміятися, кричати і плакати.
Місцеві селяни вважають Манпріта інкарнацією одного із їх богів. Щодня люди відвідують його, аби отримати благословення.
Родина має ще двох дітей — дівчині 17 років, вік хлопчика не уточнюють. Обоє розумово та фізично розвинені. За Манпрітом доглядають дядько та тітка з материного боку. Говорять, це приносить задоволення.
"Манпріт сміється, як немовля, і весь сум зникає", — каже дядько 45-річний Каранвір Сінг.
"Ми віправляли його кілька разів до батьків, але йому там не подобається. Він перестає їсти і починає плакати. А повертається назад — стає такою ж життєрадісною дитиною", — розповідає тітка Лахвіндер Каур.
Чоловіка вважають божеством через його карликовість
Чоловіка вважають божеством через його карликовість
Загрузка…

Источник

Динамика курса валют на 24.08.2019

Нефть Brent
$59.34
-0.98%

Лента новостей